Żarcie Na Kółkach w Lublinie

i

Autor: fot. Dorota Dee Bielak, materiały prasowe Żarcie Na Kółkach w Lublinie

Żarcie Na Kółkach wjechało na Plac Teatralny. Lublin gospodarzem zlotu food trucków

2018-07-14 11:00

Popularne food trucki zaparkowały na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Ekipa Żarcia Na Kółkach zaprasza na wakacyjny zlot mobilnych restauracji.


Wystawcy ustawili swoje food trucki na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur. Przez dwa dni będą serwowali klasyki street foodu – m. in. hot-dogi, burgery i frytki. Na mieszkańców Lublina czekają też potrawy z najodleglejszych zakątków świata. Organizatorzy zapraszają na podróż po Azji czy Ameryce Południowej. Wśród propozycji znajdą się azjatyckie pierożki na parze, zupa ramen, meksykańska tortilla, amerykańska kanapka Philly’s czy pad thai. Organizatorzy przewidzieli też atrakcje i smakołyki dla najmłodszych.

- Już od kilku lat Lublin to nasz stały punkt programu podczas pysznego tournée po Polsce. Mieszkańcy miasta nigdy nas nie zawiedli, dlatego staramy się, aby lubelskie zloty obfitowały w wyjątkowe kulinarne niespodzianki. Tych ostatnich także nie zabraknie tym razem – przekonuje Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

To kolejny zlot food trucków organizowany przez Żarcie na Kółkach. Lubelska edycja imprezy odbywa się na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Potraw przygotowywanych w kultowych mobilnych restauracjach można spróbować w sobotę i niedzielę. Wstęp jest bezpłatny, szczegóły znajdziecie na facebookowym profilu wydarzenia.