Dziedziniec KUL bez magnolii potrafi zachwycić

i

Autor: fanpage Katolicki Uniwersytet Lubelski Dziedziniec KUL bez magnolii potrafi zachwycić

Zanim zasypie śnieg

2015-11-05 17:52

Są miejsca, które lublinianom kojarzą się wyjątkowo przyjemnie. Zobacz jak wygląda dziedziniec KUL bez kwitnących magnolii.  

Zanim Lublin zostanie zasypany śniegiem Katolicki Uniwersytet Lubelski publikuje zdjęcia jesieni na dziedzińcu. Najbardziej charakterystyczne magnolie w Lublinie już dawno przestały kwitnąć. Ci, którzy nie studiowali na KUL, a jedynie widzieli zdjęcia ukwieconego terenu uniwersytetu mogą nie rozpoznać tego terenu.

Dziedziniec KUL w złotym wydaniu jest szczególnie piękny. Tych, którzy nie mieli okazji przestąpić progów uniwersytetu jako żacy, teraz mają okazję, aby zobaczyć jesienną wersję tego miejsca. Wystarczy wybrać się na al. Racławickie i wejść do gmachu głównego, stamtąd już droga na dziedziniec jest prosta.

Niektóre z miejsc w Lublinie potrafią zaskoczyć i zauroczyć. Podczas każdej z pór roku warto od nowa odkrywać miasto. Macie swoje ulubione miejsca, o których wie niewiele osób?

Pokażcie nam swoje spojrzenie na Lublin. Wysyłając nam zdjęcia macie szansę na nagrody. Fotografie wysyłajcie na lublin.eskainfo@grupazpr.pl