Zamość: Trwają poszukiwania zaginionego 17-latka

i

Autor: pixabay.com zdjęcie poglądowe

Zamość: Znaleziono rzeczy 17-latka nad zalewem. Trwa akcja poszukiwawcza

2022-06-25 13:32

Dramatyczna akcja ratunkowa nad zalewem w Zamościu. W nocy (25 czerwca) natrafiono na pozostawione na brzegu rzeczy, należące do 17-latka. W akcję zaangażowani są m.in. strażacy i nurkowie.

Akcja poszukiwawcza nad zalewem w Zamościu. Zaginał 17-latek

Jak informuje st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, w piątek (24 czerwca) przed północą w jeden ze spacerowiczów zgłosił, że na plaży miejskiego zalewu odnalazł ubrania i dokumenty. - Jak ustaliliśmy, rzeczy należą do 17-latka z powiatu tomaszowskiego. Natychmiast w nocy wszczęliśmy poszukiwania, które cały czas trwają. Ustalamy również okoliczności zdarzenia i osoby, z którymi się chłopak wczoraj spotkał - dodała rzeczniczka. W akcję poszukiwawczą są zaangażowani strażacy i nurkowie z Lublina. Policjantom pomaga także dron.

Czytaj również: 21-latek szedł nocą środkiem drogi. Uderzył w niego samochód

Lubelskie: Dwie ofiary utonięć jednego dnia

Tylko w piątek w woj. lubelskim utonęły dwie osoby. Ćwiczący nad Zalewem Zemborzyckim strażacy zauważyli dryfujące ciało mężczyzny. Policja ustala tożsamość tego około 30-letniego mężczyzny. Z kolei  w Jeziorze Białym w okolicach Okuninki utonął 46-latek. Według ustaleń trzech mężczyzn przebywało na plaży i w pewnym momencie poszli się kąpać w jeziorze. - Po chwili jeden z mężczyzn zobaczył, że jego kolega zanurzył się w wodzie i nie wypływa. Niestety, mimo udzielonej pomocy lekarz stwierdził zgon 46-latka. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna przed wejściem do wody spożywał alkohol - opisywał mł. asp. Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Zobacz koniecznie: Magda wybiegła na pasy zza autobusu. Potrącił ją samochód. Nagranie wbija w fotel

Użądliły go trzy osy. Umierał na moich oczach - relacja sąsiada