Młotek - zdj. ilustracyjne

i

Autor: Pixabay Pijana kobieta, młotkiem wybiła szyby w zaparkowanym aucie, szukając tam swojego partnera.

Makabra

Zabił partnera byłej żony i powiesił się na słupie

2023-01-24 15:08

Nowe fakty w sprawie o której już pisaliśmy - według najnowszych informacji, nie żyje mężczyzna, którego młotkiem zaatakował były mąż 52-latki. Agresywny mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, od rana jego poszukiwaniami zajmowali się policjanci z Lublina. Wiszące ciało 54-latka odnaleziono blisko Zalewu Zemborzyckiego.

Do tragicznych wydarzeń doszło w nocy, z 23 na 24 stycznia. 54-letni mężczyzna wszedł do domu swojej byłej żony i zaatakował kobietę oraz jej partnera młotkiem. Po wszystkim uciekł z miejsca zdarzenia. Policjantów na miejsce wezwał syn byłego małżeństwa, który usłyszał krzyki. Poszkodowany mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie niedługo później zmarł. Tymczasem policjanci z Lublina odnaleźli zwłoki oprawcy. - Po przeszukaniu lasu, kilkaset metrów od auta znaleźliśmy ciało 54-letniego mężczyzny wiszące na słupie wysokiego napięcia w okolicy ul. Żeglarskiej. Wykluczono udział osób trzecich. Wszystko wskazuje na samobójstwo - przekazał "Kurierowi Lubelskiemu" nadkomisarz Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Na ten moment jest zbyt wcześnie by mówić o motywach, którymi kierował się 54-letni mężczyzna. Wiadomo natomiast, że byłe małżeństwo wzięło rozwód czternaście lat temu. Para miała jednego syna. Poszkodowana kobieta nie została jeszcze przesłuchana przez śledczych.

Zabójstwo w parku na Zdrowiu. Mieszkańcy boją się o swoje bezpieczeństwo
Ruszył proces Norberta Z. oskarżonego o zabójstwo swojej dziewczyny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE