Młotek

i

Autor: Annabel_P / CC0 / pixabay.com

54-latek odebrał sobie życie?

Zaatakował byłą żonę i jej partnera młotkiem. Ciało znaleziono nad zalewem

2023-01-24 10:48

Makabryczna historia ze Strzyżewic! 54-letni mężczyzna wtargnął do domu swojej byłej żony, gdzie mieszkała z partnerem. Para została zaatakowana młotkiem, mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Policjanci jeszcze w środku nocy zaczęli szukać 54-latka. Jego ciało znaleziono w blisko Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Do tragedii doszło w nocy, z 23 na 24 stycznia. 54-letni mężczyzna wszedł do domu swojej byłej żony, gdzie mieszkała z partnerem. Agresywny mężczyzna zaatakował parę młotkiem, a potem uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci natychmiast pojawili się w domu, gdzie doszło do makabry. Najciężej ranny został partner kobiety; w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Tymczasem ciało 54-latka zostało odnalezione w okolicy Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Według wstępnych ustaleń policjantów, mężczyzna odebrał sobie życie. - Dotychczasowe ustalenia wskazują, że pod adresem nie odnotowano interwencji w związku z przemocą w rodzinie - czytamy na stronie policji w Lublinie.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

- Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111

- Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123

- Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212

- Wsparcie dla osób po stracie bliskich będących w żałobie: 800 108 108

- Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123

- pokonackryzys.pl

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Zabójstwo pod Strzelinem. Zakopali zwłoki w lesie

Pobicia, gwałty, zastraszanie... W naszym bliskim otoczeniu ktoś może przeżywać PIEKŁO!

Jak reagować, żeby nie zaszkodzić? POSŁUCHAJ rozmowy z policyjnym ekspertem.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE