Wysiadł z samochodu wprost pod koła toyoty. Zginął na miejscu Tragiczny wypadek w woj. lubelskim

i

Autor: KPP Biłgoraj Wysiadł z samochodu wprost pod koła toyoty. Zginął na miejscu Tragiczny wypadek w woj. lubelskim

Tragiczny wypadek

Wysiadł z samochodu wprost pod koła toyoty. Zginął na miejscu. Tragiczny wypadek w woj. lubelskim

2024-02-26 16:26

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w minioną niedzielę na trasie Długi Kąt - Ciotusza Stara (woj. lubelskie). 46-letni mężczyzna wysiadł z samochodu wprost pod koła nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu. Niestety zginął na miejscu. "Ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Ustalamy dokładne okoliczności wypadku" - dodaje oficer prasowy KPP Biłgoraj.

Do tego tragicznego wypadku doszło w niedzielę (25.02) około godz. 20.30. Na trasie pomiędzy miejscowościami Długi Kąt - Ciotusza Stara doszło do potrącenia mężczyzny. - Wstępnie ustalenia wskazują na to, że 46–letni mieszkaniec Józefowa, który jako pasażer znajdował się na tylnej kanapie mazdy wysiadł z zatrzymanego pojazdu na jezdnię i został potrącony przez jadącego z przeciwnej strony kierowcę toyoty - informuje aspirant Joanna Klimek z KPP Biłgoraj. Niestety pomimo akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować 46-latka. Toyotą kierował 38-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Wiadomo, że był trzeźwy. Tak samo jak 63-letni kierowca mazdy.

- Na miejscu zdarzenia policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Wykonywali czynności procesowe, między innymi zabezpieczali ślady, przeprowadzali oględziny i ustalali świadków zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało 46 – latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych - dodaje oficer prasowy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Łukasz zginął kilka minut po wyjściu z domu. Z auta nic nie zostało. "Starał się jeździć bezpiecznie". Zobacz zdjęcia:

Tragiczny wypadek w Dobrej. Nie żyje kierowca ciężarówki