Wyprzedzał i zginął na miejscu. Pasażerowie zabrani do szpitala

i

Autor: Policja Lubelska Wyprzedzał i zginął na miejscu. Pasażerowie zabrani do szpitala

Tragiczny wypadek

Wyprzedzał i zginął. Pasażerowie zabrani do szpitala. Tragiczny wypadek w Lubelskiem

2023-06-19 11:10

To był tragiczny weekend na drogach w woj. lubelskim. W niedzielę doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Zginęła jedna osoba. W tym samym dniu zginął 37-letni mężczyzna podróżujący subaru. W sobotę bus śmiertelnie potrącił starszą kobietę.

W niedzielę na drodze wojewódzkiej numer 836 w miejscowości Piotrków Pierwszy (gm. Jabłonna) doszło do tragicznego wypadku. Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały po godz. 22. Dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie poinformował PAP, że w zderzeniu motocykla i samochodu osobowego zginął 42-letni motocyklista. Poszkodowana została także 26-letnia kobieta podróżująca autem. - Samochodem podróżowały cztery osoby, w tym dwójka dzieci – powiedział dyżurny PSP.

Okoliczności tego tragicznego wypadku badają policjanci pracujący pod nadzorem prokuratora.

Tragiczny weekend w woj. lubelskim

To był tragiczny weekend na lubelskich drogach. W niedzielę (18.06) w miejscowości Okrągłe zginął 37-letni mężczyzna podróżujący subaru. Kierujący subaru jadąc od strony Smólska w kierunku Biłgoraja na łuku drogi wyprzedzał peugeota. - Stracił panowanie nad pojazdem zjechał na lewe pobocze, koziołkował, a następnie uderzył w betonowe ogrodzenie posesji - informuje aspirant Joanna Klimek. 37-letni mieszkaniec Biłgoraja, który jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierował samochodem, zginął na miejscu. Jego dwaj pasażerowie zostali zabrali do szpitala.

Czytaj też: Beti i Jacka wołała cisza Bieszczadów. Teraz jeżdżą po niebiańskich autostradach

Z kolei w sobotę (17.06) na placu przysklepowym w miejscowości Zdziłowice Drugie bus śmiertelnie potrącił 72-letnią kobietę. 

Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Ryk silników i balony do nieba. W Lublinie symbolicznie pożegnano tragicznie zmarłych motocyklistów