Moment zderzenia nagrała policyjna kamera

i

Autor: KWP Lublin Moment zderzenia nagrała policyjna kamera

Wypadek w Husynnem. Wszystko nagrała policyjna kamera! [WIDEO]

2016-07-07 12:27

Policjanci z Hrubieszowa wyjaśniają okoliczności wtorkowego wypadku w Husynnem. Moment zderzenia nagrała kamera w radiowozie!

W ostatni wtorek po 18.00 nieoznakowany radiowóz hrubieszowskiej drogówki nagrał wypadek! W Strzyżowie golf jadący w stronę Hrubieszowa na łuku drogi wypadł z drogi i zderzył się z polo. Golfem kierowała 26-latka, najprawdopodobniej na łuku straciła panowanie nad pojazdem i wpadła w poślizg. Polo kierował 34-latek, razem z nim w aucie było trzech pasażerów.

Policjanci natychmiast udzielili pomocy poszkodowanym. Wszyscy trafili do szpitala. 26-latka jest nieprzytomna, kobieta jest w ciężkim stanie.

Na odcinku jezdni, na którym doszło do zdarzenia drogowego prowadzone są roboty drogowe, na całej szerokości znajduje się sypki żwir, ograniczenie prędkości na tym odcinku wynosi do 60 km/h.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany w oku policyjnej kamery. Kierująca golfem najprawdopodobniej nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz wideo z momentu wypadku: