Lublin zaprasza do Global Citizen

i

Autor: AIESEC Lublin Lublin zaprasza do Global Citizen

Wyjedź na wolontariat w najdalsze zakątki świata! AIESEC Lublin zaprasza do Global Citizen

2016-04-10 17:37

Możesz pojechać m.in. do Brazylii, Meksyku, Tajlandii czy Egiptu. Wystarczy, że znasz język angielski, jesteś studentem, lub absolwentem studiów do 2 lat i nie boisz się wyzwań.

Global Citizen to międzynarodowy program dla studentów zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem nowych miejsc i dzieleniem się swoją kulturą. - To także szansa na poznanie nowych kultur, ludzi i poprawienie chociażby znajomości języków obcych - mówi Karolina Tkaczyk z AIESEC Lublin – praktyki trwają zwykle 6 tygodni, częściej na wyjazd decydują się dziewczyny, ale staramy się, żeby zachęcić wszystkich.

AIESEC Lublin wysłał już wolontariuszy do Ugandy czy Malezji. - Takie osoby zwykle chcą wyjechać jeszcze raz, to dla nich ciekawe doświadczenie – przyznaje Karolina Tkaczyk.

Posłuchaj, jak wygląda wolontariat w Global Citizen. Materiał przygotował Adam Tykło, reporter Radia ESKA.

Wolontariat trwa od 6 do 8 tygodni. Żeby wziąć udział w projekcie, trzeba zgłosić się do biura AIESEC Lublin, które mieści się na Miasteczku Akademickim przy ulicy Radziszewskiego 17. Przyszli wolontariusze sami będą mogli wybrać miejsce, w którym odbędą praktyki.