Wólka Polanowska: MAKABRYCZNA śmierć 49-latki w przydrożnym rowie. PRZERAŻAJĄCE!

i

Autor: KWP Lublin

Wólka Polanowska: MAKABRYCZNA śmierć 49-latki w przydrożnym rowie. PRZERAŻAJĄCE!

2021-03-26 13:27

Makabryczna śmierć 49-latki w Wólce Polanowskiej. W przydrożnym rowie znaleźli roztrzaskany samochód, a w środku ciało kobiety. Nie dawała oznak życia. Na pomoc było już za późno. Przerażające! Co tam się stało? Jak i dlaczego doszło do śmiertelnego wypadku w Wólce Polanowskiej (pow. opolski) na Lubelszczyźnie? Sprawę tragedii badają śledczy.

Wólka Polanowska (pow. opolski) na Lubelszczyźnie. To właśnie tu w czwartkowy wieczór doszło do makabrycznego wypadku. Służby zastały roztrzaskane auto w rowie. Na pomoc dla 49-latki było już za późno… Co tam się stało?! Jak i dlaczego doszło do tej tragedii?

Służby zastały na miejscu leżące w rowie auto z włączonymi światłami. Wewnątrz pojazdu znajdowała się kobieta, niedająca oznak życia. Była to 49-letnia mieszkanka gminy Wilków, która w wyniku wypadku poniosła śmierć na miejscu – relacjonuje asp. szt. Edyta Żur z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

Wstępne ustalenia mundurowych badających sprawę wypadku wskazują na to, że 49-latka na prostym odcinku drogi wypadła z trasy, zjechał do rowu i uderzyła w drzewo. Siła zderzenia była bardzo duża, a samochód został poważnie zniszczony. Droga, którą podróżowała kobieta, była nieoświetlona. Jechała w kierunku Karczmisk. Dlaczego straciła panowanie nad samochodem? Odpowiedzi na to i inne pytania pojawiające się po tej tragedii szukają teraz śledczy.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali czynności procesowe i gromadzili ślady. Ciało kobiety zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora badają szczegółowe okoliczności wypadku – dodaje Żur.

Jednocześnie mundurowi po raz kolejny apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Ostatnie dni to prawdziwa czarna seria wypadków na drogach województwa lubelskiego. Czwartek był trzecim z kolei dniem ze śmiertelną tragedią na trasach Lubelszczyzny. Uważajcie na siebie!

Super Raport 26.03 (Goście: Robert Biedroń - eurodeputowany, Nowa Lewica oraz dr Łukasz Jankowski - prezes ORL) Sedno Sprawy: Waldemar Kraska