Najpierw była sprzeczka i rękoczyny. Rankiem młoda kobieta już nie żyła

i

Autor: KWP Lublin Najpierw była sprzeczka i rękoczyny. Rankiem młoda kobieta już nie żyła

Zatłukł partnerkę?!

Najpierw była sprzeczka i rękoczyny. Rankiem młoda kobieta już nie żyła

2022-07-25 12:24

Najpierw była sprzeczka i rękoczyny, a później oboje poszli spać – tłumaczył policji 29-letni mężczyzna. Problem w tym, że rano jego partnerka już nie żyła. Sam zadzwonił na policję i wezwał mundurowych. 32-latka zginęła we własnym domu! Jej partner został aresztowany. Może mu grozić dożywocie. Policja i prokuratura badają okoliczności zabójstwa na Lubelszczyźnie!

Wohyń: Makabryczna zbrodnia na Lubelszczyźnie. 32-latka nie żyje

Zadzwonił na policję i powiedział, że jego partnerka nie żyje. Makabryczne zgłoszenie okazało się prawdą, ale wszystko wskazuje na to, że 32-latka nie zginęła w sposób naturalny… wręcz przeciwnie. Ktoś ją zabił?!

W piątek rano 29-letni mężczyzna z gminy Wohyń (pow. radzyński) zadzwonił na policję i powiedział, że znalazł swoją konkubinę martwą w ich domu.

Po przyjeździe na miejsce, policjanci podejrzewali, że do jej zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie. 29-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu – informuje mł. asp. Piotr Woszczak z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, cytowany przez PAP.

Gdy wytrzeźwiał, mężczyzna próbował wyjaśnić, co się stało. – Tłumaczył, że pomiędzy nim a jego konkubiną doszło do sprzeczki słownej i rękoczynów. Następnie położyli się spać, a rano znalazł jej zwłoki – relacjonuje Woszczak.

Zabójstwo w gminie Wohyń na Lubelszczyźnie. 29-latek aresztowany

Prokuratura przedstawiła 29-letniemu mężczyźnie zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć człowieka. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego.

Ciało kobiety zostało zabezpieczone i zostanie zbadane podczas sekcji zwłok, która ma wyjaśniać przyczyny jej śmierci. Za zarzucany 29-latkowi czyn grozi nawet dożywocie.

Sonda
Wierzysz, że ta sprawa zostanie wyjaśniona?
Śmiertelne pobicie obywatela Ukrainy w centrum Krakowa