Chłopiec wpadł do rzeki

Mama próbowała ratować Dominika. Widok grobu 10-latka wyciska łzy

2023-01-31 12:09

30 grudnia 10-letni Dominik oraz jego mama wybrali się na spacer wzdłuż rzeki Wieprz. Wkrótce potem doszło do wielkiej tragedii - chłopiec wpadł do wody, a mama rzuciła się do rzeki by go ratować. Niestety, 10-latek zmarł tego samego dnia, a kobieta wciąż nie została odnaleziona. 14 stycznia odbył się pogrzeb Dominika. Widok jego grobu rozrywa serce.

Trudno wyobrazić sobie ogrom tragedii, jaka zdarzyła się 30 grudnia 2022. Dorota P. wyszła na spacer razem ze swoim 10-letnim synkiem nad brzegiem rzeki Wieprz. W pewnym momencie pod chłopcem osunęła się ziemia i wpadł on do wody. Kobieta rzuciła się za swoim dzieckiem do rzeki. Niestety, akcja służb nie zakończyła się pomyślnie. Co prawda chłopca udało się wyciągnąć na brzeg, ale zmarł on w szpitalu. Poszukiwania kobiety do tej pory nie przyniosły rezultatu, a z ustaleń Se.pl wynika, że policja na ten moment musiała wstrzymać akcję ze względu na fatalne warunki pogody. Funkcjonariusze zapowiadają jednak, że wrócą do poszukiwań gdy tylko pozwoli na to aura; zapowiadają, że będą szukać do skutku.

Pogrzeb 10-letniego Dominika

14 stycznia najbliższa rodzina, przyjaciela oraz rodzina pożegnała 10-letniego Dominika. Na grobie chłopca możemy dostrzec mnóstwo wieńców z szarfami od rodziny i znajomych ze szkoły. Przed grobem ustawiono również znicze. Więcej w naszej galerii zdjęć.

Pogrzeb małego Oliwierka
Listen on Spreaker.