Walczą o życie córeczki. Operacja serca Antosi kosztuje MILION złotych. POMOŻESZ?

2021-02-22 12:37

Zrozpaczeni rodzice proszą o pomoc w walce o życie i zdrowie swojej ukochanej córeczki. Operacja serca Antosi kosztuje milion złotych. Astronomiczna kwota przekracza ich możliwości. Możemy ich wesprzeć! Pomożesz? Do internetowej zbiórki dołożyły się już tysiące osób.

Mała Antosia ma dopiero 20 miesięcy, a już dzielnie walczy z przeciwnościami losu. Jej rodzice robią, co mogą, by pomóc ukochanej córeczce. Szansą jest leczenie, które kosztuje fortunę. – Nie mogę dopuścić, by życie mojego dziecka znów stanęło pod znakiem zapytania. Choroba nie pozostawiła nam wyboru – o przyszłość Antosi musimy zawalczyć – piszą w sieci rodzice dziewczynki.

Jej tata jest pracownikiem cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. Tamtejsi mundurowi włączyli się w zbiórkę i w próbę nagłośnienia sytuacji rodziny. W imieniu swoje kolegi i jego najbliższych proszą o pomoc i wsparcie – liczy się każda złotówka!

Zobacz też: SKATOWANE CIAŁO wrzucili w krzaki. ZABÓJCA z Rogatki zatrzymany! HORROR

W czasie ciąży mama dziewczynki poczuła przerażający ból w brzuchu. To był początek walki o życie ich córeczki. Szybko okazało się, że gwałtowne ruchy Antosi były wołaniem o pomoc – brak tlenu i zaciskająca się na szyi pępowina były dla niej ogromnym zagrożeniem.

Chwilę później rodzice otrzymali informację o nieprawidłowej saturacji i niepokojących wynikach. Po szczegółowej diagnozie okazało się, że córka naszego kolegi ma skomplikowaną wadę serca – anomalię Ebsteina, ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej i międzykomorowej oraz zwężenia zastawki pnia płucnego – mówi asp. Piotr Mucha z radzyńskiej komendy.

Jedyna możliwość pomocy to skomplikowana operacja w USA przeprowadzona przez profesora Jose’a DaSilva w UPMC Children's Hospital w Pittsburghu. Zabieg gwarantujący Antosi życie i bezpieczeństwo kosztuje… ponad milion złotych. To gigantyczna kwota, która przekracza możliwości finansowe rodziny. Stąd wołanie o pomoc i wsparcie i trwająca internetowa zbiórka.

Liczy się każda złotówka i każda jest na wagę życia. Nie bądźmy obojętni. Pomóżmy małej Antosi, która po prostu chce żyć – apeluje Mucha. O wsparcie w przejmującym apelu błagają też rodzice dziewczynki. – Razem możemy ją uratować. Błagam cię, bo wiem, że to nie pora na pożegnanie. Proszę, podaruj Antosi szansę na życie…

Link do zbiórki „Małe serduszko i wielka nadzieja na życie!” na leczenie Antosi Bober: siepomaga.pl/antosia-bober. Pomóż i udostępnij!

Sedno Sprawy - Paweł Wdówik