SKATOWANE CIAŁO wrzucili w krzaki. ZABÓJCA z Rogatki zatrzymany! HORROR

i

Autor: KWP Lublin

SKATOWANE CIAŁO wrzucili w krzaki. ZABÓJCA z Rogatki zatrzymany! HORROR

2021-02-22 11:48

W pięciu bili bezbronną ofiarę. Skatowali ją na śmierć, a ciało wrzucili w krzaki. Horror w niewielkiej miejscowości na Lubelszczyźnie. Inni sprawcy zbrodni od lat siedzą w więzieniu, ale on… uciekał przed sprawiedliwością. Zabójca z Rogatki został w końcu zatrzymany. Po latach trafił za kraty.

Już dawno powinien siedzieć za kratami, pokutując za zbrodnię, której razem z kolegami od kieliszka dopuścił się przed laty. Skatowane ciało wrzucili w krzaki. W pięciu pastwili się nad bezbronną ofiarą. To był krwawy horror. Zabójca z Rogatki został zatrzymany po latach.

Do tragedii doszło w 2016 roku w Rogatce. Mocno zakrapiana libacja alkoholowa skończyła się tragedią. Pięciu mężczyzn skatowało kompana od kieliszka. Czterech od lat siedzi w więzieniu. Piąty dotąd wymykał się policji.

Zobacz też: Koronawirus 22.02. Trzecia fala pandemii. Ile jest dziś nowych przypadków? NOWE DANE

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w 2016 roku w miejscowości Rogatka – przypomina mł. asp. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – W trakcie zakrapianej libacji pięciu jej uczestników pobiło do nieprzytomności szóstego, a ciało porzucili w krzakach, gdzie mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Policjanci z Lublina i Chełma postawili sobie za cel odnalezienie zabójcy z Rogatki. Pozostali sprawcy już od lat pokutują za swoje czyny. Podobno skatowali swoją ofiarę, bo ta chciała pożyczyć od nich pieniądze. Mężczyźni w trakcie alkoholowej libacji nie byli skorzy do udzielania „kredytów” i zmasakrowali ciało nieszczęśnika.

Na początku lutego mundurowi wpadli na trop ukrywającego się od lat mężczyzny. – Lubelscy kryminalni wspólnie z chełmskimi kryminalnymi i funkcjonariuszami z Dorohuska pojechali do Chełma, by potwierdzić własne ustalenia. Policjanci w mieszkaniu zatrzymali kompletnie zaskoczonego ich wizytą 26-latka z gminy Dubienka – relacjonuje Karbowniczek.

Zabójca z Rogatki został zatrzymany w czwartek, 11 lutego. Tego samego dnia trafił do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższych 10 lat.

Sedno Sprawy - Paweł Wdówik