W jeziorze utonął wędkarz. Nad rzeką trwają poszukiwania 35-latka

i

Autor: KMP Łomża W jeziorze utonął wędkarz. Nad rzeką trwają poszukiwania 35-latka

W jeziorze utonął wędkarz. Nad rzeką trwają poszukiwania 35-latka

2022-06-18 10:39

W sobotę rano w jeziorze Łukcze, w pobliżu miejscowości Rogoźno (woj. lubelskie), znaleziono zwłoki 55-letniego wędkarza. Nad rzeką Wieprz trwają poszukiwania innego wędkarza, 35-letniego mężczyzn.

Jak przekazał rzecznik, poszukiwania zaginionego nad jeziorem Łukcze wędkarza zakończono ok. godz. 19 w piątek. Ciało 55-latka znaleziono dziesięć metrów od brzegu w zaroślach. - W nocy z czwartku na piątek dwóch wędkarzy łowiło ryby. Po północy jeden z nich poszedł spać, a drugi miał pilnować wędek. Rano po przebudzeniu okazało się, że nie ma 55-latka – poinformował PAP rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie kom. Andrzej Fijołek.

Czytaj też: Ojciec przejechał dziecko! Tragiczny wypadek w gminie Kock. 2-latek nie żyje. Fala komentarzy

W regionie trwają poszukiwania kolejnego wędkarza nad rzeką Wieprz w okolicach Ciechanek Łęczyńskich. - W czwartek podczas łowienia ryb, jeden z mężczyzn poszedł nazbierać chrustu, a drugi miał zostać i czekać przy brzegu. Gdy pierwszy wrócił, na miejscu były tylko ubrania 35-latka. W trakcie sprawdzenia okolicy rzeki też go nie znalazł. Mężczyzna stwierdził, że może znajomy zrobił mu kawał, więc poszedł spać do domu. W piątek rano okazało się, że 35-latek nadal nie wrócił do domu. Po zgłoszeniu ruszyły jego poszukiwania – przekazał rzecznik. Czytaj też: Ciało 30-latki rozkładało się w mieszkaniu. Konkubent szukał w sieci: "dobry adwokat"

Tragedia w kopalni żwiru na Podlasiu. Utonął operator pływającej koparki
Sonda
Umiesz pływać?