Wino

i

Autor: SanderSmit/Pixabay czerwone wino w butelce i kieliszkach

Szybko ich namierzyli

Ukradli wino i piwo. Ich tłumaczenie to hit

2023-01-25 10:54

Brak alkoholu zaskoczył ich w najmniej odpowiednim momencie. Nie mogąc opanować wielkiej chęci spożycia trunków, postanowili... włamać się do sklepu i ukraść butelki z alkoholem. Ich łup może nie był zbyt okazały - mężczyźni ukradli dwie butelki wina i trzy piwa, ale i tak nie unikną odpowiedzialności. Grozi im dziesięć lat więzienia.

Oto do czego może doprowadzić chęć napicia się alkoholu za wszelką cenę. Dwaj mężczyźni - 48-latek oraz 45-latek - postanowili, nie bacząc na to, że grozi im więzienie, włamać się do sklepu i ukraść upragniony alkohol. Trzeba przyznać, że nie mieli zbyt wielkich oczekiwań i zadowolili się "tylko" dwiema butelkami wina oraz trzema piwami, to i tak staną teraz przed sądem. - Policjanci bez trudu namierzyli sprawców. Najpierw zatrzymany został  48-latek, a następnie 45-latek. Kryminalni z „siódemki” udowodnili im dokonanie przestępstwa. Obaj mieszkańcy Lublina usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia - informuje policja w Lublinie.

To nie pierwsza interwencja policji w tym regionie pod koniec stycznia. 25 stycznia funkcjonariusze zatrzymali 23-latka, który zniszczył groby w Józefowie. Grozi mu pięć lat więzienia. 

Policjanci z Bydgoszczy zatrzymali dilera po brawurowym pościgu!
Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem kradzieży?
Listen on Spreaker.