cmentarz

i

Autor: Pixabay

SZOK!

Okropne zachowanie na cmentarzu. Wszystko widać na zdjęciach

2023-01-25 10:29

Szokujące sceny na cmentarzu w Józefowie! Nieznany sprawca zdemolował groby na nekropolii i uciekł z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło 23 stycznia, około godziny 16. Jak ustalił "Super Express", w tej sprawie zatrzymano jedną osobę. 23-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

Informacja o zdewastowaniu grobów w Józefowie została opublikowana na profilu "Spotted: Józefów Lubelskie". Jak czytamy o całym zdarzeniu została już poinformowana policja, która szuka sprawcy aktu wandalizmu. - To co się tam stało przerasta ludzkie pojęcie. Sprawa zostało zgłoszona na policję. Jeżeli ktokolwiek coś widział bardzo proszę o informację - czytamy w krótkim wpisie na Facebooku. Zgodnie z polskim kodeksem karnym za znieważenie miejsca pochówku grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat. Sprawa się się poważniejsza, jeśli prokuratura uzna, że doszło do zniszczenia nagrobku. Wtedy sprawca może spędzić za kratkami nawet pięć lat. Sądy bardzo często nakazują sprawcom pokrycie kosztów naprawy zniszczonych grobów.

AKTUALIZACJA, GODZINA 10.30. Jak nam się udało ustalić, policjanci z komisariatu w Józefowie zatrzymali w związku z tą sprawę 23-latka. Mężczyzna przyznał się do winy, usłyszał zarzut, grozi mu pięć lat więzienia. Nie wiadomo jakimi motywami się kierował.

ZAPADNIĘTY CMENTARZ W TRZEBINI

Dlaczego warto za życia zaplanować WŁASNY POGRZEB?

Posłuchaj rozmowy, która przełamuje tabu o umieraniu!

Listen on Spreaker.