3-latka powiedziała sąsiadom, że nie może dobudzić mamy. Policja zatrzymała dwie osoby

i

Autor: shutterstock, policja(2) 3- i 2-latka bawiły się same na balkonie mieszkania w Lublinie, bo rodzice siostrzyczek byli kompletnie pijani

Szok w Lublinie

Trzylatka powiedziała sąsiadom, że nie może dobudzić mamy. Policja zatrzymała dwie osoby

2023-05-24 20:44

Sąsiedzi rodziny z dzielnicy LSM w Lublinie zainteresowali się tym, dlaczego siostrzyczki: 3- i 2-latka bawią się same na balkonie bez niczyjej opieki. Starsza z dziewczynek powiedziała im, że nie może dobudzić mamy, dlatego świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce policję. Okazało się, że kobieta i tata dzieci byli kompletnie pijani. Zostali zatrzymani.

3- i 2-latka bawiły się same na balkonie. Rodzice kompletnie pijani

3- i 2-latka bawiły się same na balkonie mieszkania w Lublinie, bo rodzice siostrzyczek byli kompletnie pijani. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 22 maja, wieczorem, w dzielnicy LSM w Lublinie. Na przebywające bez żadnej opieki dziewczynki, które znajdowały się na 1. piętrze bloku, zwrócili uwagę sąsiedzi. Starsze z dzieci powiedziało im, że nie może dobudzić mamy, w związku z czym na miejsce od razu wezwano policję. - Funkcjonariusze w trakcie interwencji sprawdzili alkomatem oboje rodziców. Okazało się, że zarówno 23-latka, jak i 21-latek byli pijani. W obu przypadkach urządzenie wykazało blisko 2 promile. O sprawie od razu poinformowano sąd rodzinny, a następnie dziewczynki w wieku 2 i 3 lat przekazano pod opiekę babci - informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Rodzice dziewczynek zostali zatrzymani, a w środę, 24 maja, usłyszeli zarzuty narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

Sonda
Czy gdyby nie alkohol, przestępstw w Polsce byłoby mniej?
Mieszkańcy mają dość bogatego życia seksualnego sąsiadów. Wystosowali apel