Tragiczny wypadek w Rozłopach. Nie żyje 71-letni rowerzysta

i

Autor: Alexas_Fotos/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek w Rozłopach. Nie żyje 71-letni rowerzysta

2021-08-26 19:51

Nie żyje 71-letni rowerzysta potrącony w środę (25 sierpnia) w Rozłopach (gm. Sułów) przez samochód osobowy. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Trwa ustalanie okoliczności tragedii. Wiadomo, że kierowca samochodu był trzeźwy w momencie wypadku.

Wczoraj (25 sierpnia) na drodze wojewódzkiej nr 848 w miejscowości Rozłopy (gm. Sułów) 71-letni rowerzysta został potrącony przez samochód osobowy. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, lekarzom nie udało się uratować życia 71-latka. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzysta tuż przed tragicznym zdarzeniem gwałtownie skręcił w lewo. - Kierujący pojazdem w tym czasie wykonywał manewr jego wyprzedzania. Rowerzysta uderzył w przednią szybę samochodu, a następnie upadł na jezdnię. Niestety, pomimo udzielonej mu pomocy medycznej zmarł - poinformowała PAP st. asp. Katarzyna Szewczuk z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

PRZECZYTAJ: Lublin: Gdzie jest Dawid Szyperski? Wyszedł do pracy i zaginął

Za kierownicą samochodu siedział 69-letni mieszkaniec gminy Sułów. Został on przebadany pod kątem obecności alkoholu w jego organizmie. Badanie wykazało, że w momencie zdarzenia był trzeźwy. Ustalaniem wszystkich okoliczności i przyczyn wypadku zajmują się policjanci z komisariatu policji w Szczebrzeszynie.

ZOBACZ: Lublin pod wodą. Za chwilę znów lunie! Dramatyczne zdjęcia

Młoda kobieta WTARGNĘŁA na przejście dla pieszych