Tragiczny wypadek BMW. Nie żyje 21-latek

i

Autor: lubelska policja Tragiczny wypadek BMW. Nie żyje 21-latek

Dramat

Tragiczny wypadek BMW. Nie żyje 21-latek

2023-08-23 22:03

Do koszmarnego wypadku doszło w miejscowości Suszno (Lubelskie). 19-letni kierowca BMW pędził prawie 150 km/h i nie zatrzymał się do kontroli. Podczas wyprzedzania doszło do tragedii. Nie żyje jeden z pasażerów samochodu.

Do wypadku doszło we wtorek (22 sierpnia 2023) o godzinie 13.00 na drodze 816 w miejscowości Suszno. Kierowca BMW, 19-letni mężczyzna pędził prawie 150 km/h.

- Kierujący samochodem BMW, 19 - letni mieszkaniec gminy Włodawa nie zatrzymał się do kontroli drogowej jadąc z prędkością niemal 150 km/h - przekazują policjanci.

Rajd w BMW zakończył się wielką tragedią. Podczas wyprzedzania innego pojazdu doszło do wypadku.

- W trakcie wyprzedzania innego pojazdu wjechał do przydrożnego rowu po czym dachował. Do szpitala trafił kierujący oraz dwóch pasażerów. 21–letni pasażer zmarł w szpitalu - informuje KPP Włodawa.

Włodawscy policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratury.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

W Rosji rozbił się samolot. Prigożyn znajdował się na liście pasażerów rejsu
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?