Tomaszów Lubelski: Motocyklista potrącił emerytkę! Wjechał w nią na pasach. Zgroza!

i

Autor: KWP Lublin Tomaszów Lubelski: Motocyklista potrącił emerytkę! Wjechał w nią na pasach. Zgroza!

Jak to możliwe?!

Tomaszów Lubelski: Motocyklista potrącił emerytkę! Wjechał w nią na pasach. Zgroza!

2022-11-08 12:23

Horror na pasach w Tomaszowie Lubelskim. Motocyklista staranował emerytkę na przejściu dla pieszych. Wjechał jednośladem w 81-latkę, powodując u niej niemałe obrażenia. Kobieta trafiła do szpitala. Jak to możliwe, że kierowca motocykla wjechał w pieszą na oświetlonej „zebrze”, w miejscu, w którym piesi powinni móc czuć się bezpiecznie?

Do dramatycznego wypadku doszło na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. W poniedziałkowy (7.11) wieczór (ok. godz. 19.00) motocyklista staranował emerytkę na pasach! Wjechał w kobietę na przejściu dla pieszych. Jak to możliwe?

Motocyklista potrącił 81-latkę na pasach! Dramatyczny wypadek

Okoliczności dramatycznego potrącenia na pasach w Tomaszowie bada teraz policja. – 32-letni tomaszowianin jadący motocyklem marki Suzuki od strony Bełżca w kierunku Zamościa nie zauważył znajdującej się na przejściu dla pieszych 81-latki, w wyniku czego doszło do potrącenia seniorki. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – informuje sierż. szt. Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Potrącona emerytka trafiła pod opiekę lekarzy, a nieuważny motocyklista stracił prawo jazdy. Był trzeźwy. Jakim cudem nie zauważył 81-latki? – Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku – dodaje Pawłowska.

Mundurowi badają sprawę, a jednocześnie apelują o więcej ostrożności i rozwagi – zwłaszcza jesienią. Okazuje się, że o wypadek nietrudno. – Apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą, a pieszych, w związku z nadejściem jesieni i szybko zapadającym zmrokiem, zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale wszędzie tam, gdzie widoczność jest ograniczona – dodaje rzeczniczka tomaszowskich policjantów.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Policyjny dron w akcji, zaginiona kobieta odnaleziona w środku lasu