W namiocie zmieści się 1,5 tysiąca imprezowiczów

i

Autor: fanpage Temat Plaża W namiocie zmieści się 1,5 tysiąca imprezowiczów

Temat Plaża: Nowy klub w Lublinie. Otwarcie w weekend

2015-07-30 15:55

Warszawa ma Wisłę, Lublin ma Zalew Zemborzycki. To właśnie tam w najbliższy weekend czeka otwarcie nowego klubu w mieście. Przez trzy dni zabawę nakręcać będzie siedmiu DJ-ów.  

Od najbliższego weekendu całkiem nowy projekt otwiera się w Lublinie. Zamierza na stałe zagościć na imprezowej mapie miasta. Plaża, zalew i namiot. Tam dużo muzyki, zabawy i opalania.

To jedyny takie projekt nad Zalewem Zemborzyckim, który teraz będzie oświetlony, kolorowy oraz tętniący życiem i muzyką. W projekcie dwie sceny, plaża i namiot. Ten pomieści nawet 1,5 tysiąca osób, plaża ma tysiąc mkw, a dodatkowo na smakoszy czekają food tracki.

Oficjalne otwarcie Tematu Plaża w sobotę 1 sierpnia, dzień wcześniej na spragnionych słońca czeka befor. W nowym klubie będzie rządził klimat elektryczny. Wyjątkiem będą spotkania, ekotargi czy giełdy garażowe. Pomysłów na podobne inicjatywy organizatorzy mają mnóstwo.


Jak wygląda program na najbliższy weekend?

Piątek 31.07.
Wtedy nie tylko plażing i smażing. ale i impreza. Na plaży muzycznie nakręcał będzie ją DJ Dash.

Piątek !Sobota !Niedziela !Posted by Temat Plaża on 28 lipca 2015

Sobota 01.08.
W ciągu dnia lublinian zabawiać będą Ralph i Stogo. Wieczorem Grand Opening i pierwsze wejście do namiotu. Tam przez całą noc grać będą DJ Easy z Warszawy, Alan White, DJ W z ekipy Sunrise, Cez Are Kane i DJ Dash.

Niedziela 02.08.
Afterparty otwarcia, czyli cały dzień z Alanem Whitem.

Klub według zapowiedzi działał będzie nie tylko w czasie wakacji, ale także zimą. W planach organizatorzy mają m.in. festiwal rzeźby lodowej.