Tarnawatka. Tajemnicza śmierć 24-latka. Ciało w stawie przy domu

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/FelixMittermeier Tarnawatka. Tajemnicza śmierć 24-latka. Ciało w stawie przy domu

Jak zginął?!

Tarnawatka. Tajemnicza śmierć 24-latka. Ciało w stawie przy domu

2022-10-24 11:02

Policja bada okoliczności śmierci 24-latka, którego ciało znaleziono niedaleko od domu w stawie w gminie Tarnawatka (woj. lubelskie). Po tym, jak młody mężczyzna zniknął, rozpoczęły się dramatyczne poszukiwania. Ich finał okazał się tragiczny. Jak zginął 24-latek? Zwłoki zabezpieczono do sekcji – informuje policja. Śledczy badają tajemniczą śmierć w gminie Tarnawatka.

Przerażający finał dramatycznych poszukiwań i tajemnicza śmierć młodego mężczyzny na Lubelszczyźnie. Jego ciało znaleziono w stanie nieopodal domu. Jak wyglądała ostatnia godzina jego życia? Jak zginął? Odpowiedzi ws. tragedii w gminie Tarnawatka, szuka policja i prokuratura.

Tarnawatka. Tragiczna śmierć 24-latka. Poszukiwania i makabryczne odkrycie

W niedzielę (23.10) rano służby dostały zgłoszenie: zaginął młody, 24-letni mężczyzna. Policję zaalarmowała jego siostra. W gminie Tarnawatka (pow. tomaszowski) na Lubelszczyźnie rozpoczęły się poszukiwania. Jak zawsze w takiej sytuacji liczy się każda minuta… Tym razem finał był tragiczny.

Poszukiwania trwały ponad godzinę i zakończyły się odnalezieniem ciała mężczyzny w stawie położonym zaledwie kilka metrów od posesji 24-latka – informuje sierż. sztab. Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Pomimo prób udzielenia pierwszej pomocy załoga karetki stwierdziła zgon mężczyzny – informują policjanci, którzy badają okoliczności tragedii. Wstępnie ustalono, że w nocy z soboty na niedzielę 24-latek był ze znajomymi, którzy po spotkaniu podwieźli go pod dom i odjechali. Co stało się później?

Jak ustalono, młody mężczyzna około godziny 2.00 nad ranem został odwieziony przez znajomych bezpośrednio pod dom. 24-latek wysiadł z samochodu i udał się w kierunku posesji, a jego znajomi odjechali. Przeszukano teren posesji oraz okoliczne pustostany. Z uwagi na to, że w niedalekiej odległości od jego miejsca zamieszkania znajduje się zbiornik wodny, sprawdzono również ten obiekt. Niestety natrafiono na ciało 24-latka – dodaje rzeczniczka tomaszowskich policjantów.

Przyczynę śmierci bada policja pod nadzorem prokuratury. Ciało zmarłego zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Jej wyniki mogą być kluczowe dla całego śledztwa.

Sonda
Wierzysz, że ta sprawa zostanie wyjaśniona?
Tragedia w Tarnowie. Znaleziono zwłoki czterech osób

"Chichocząca Babcia" zamordowała przynajmniej kilkanaście osób, w tym WŁASNE DZIECI.

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu ZŁO i poznaj jej mroczną historię!

Listen to "Nannie Doss - Chichocząca Babcia. ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara" on Spreaker.