Targi ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał w Targach Lublin

i

Autor: Jakub Markiewicz Targi ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał w Targach Lublin

Targi Ona&On w Lublinie na zdjęciach [GALERIA]

2015-11-16 19:16

W trakcie targów Ona&On osoby planujące wesele, imprezę karnawałową czy studniówkę mogły zapoznać się z aktualnymi trendami i najnowszymi pomysłami na te wyjątkowe okazje. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

 

W trakcie dwudniowych targów w Targach Lublin zwiedzający rozmawiali z przedstawicielami lubelskich firm. Były zarówno najnowsze kreacje ślubne i karnawałowe jak i samochody do wynajmu na różne okazje.

Jak co roku nie brakowało także oferty cukierni. Te kusiły klientów próbkami tortów i ciast oraz różnymi i nietypowymi projektami tortów. Bardziej wymagający klienci mogą również zamówić m.in. czekoladowe fontanny.

Wśród wystawiających się firm były również te zajmujące się filmową i fotograficzną obsługą różnych uroczystości. Pojawił się także zastawiony kolorowymi drinkami bar.

– Ludzie na razie boją się tej mody, która przyszła do nas z zachodu. Musimy oswajać gości pokazując, że to nie tylko piękne kolorowe drinki – mówi Małgorzata Turek z agencji barmańskiej Jiggers. Jak dodaje, wiele osób zastanawia się czy goście nie będą bali się podchodzić i prosić o drinka oraz czy nie upiją się zbyt szybko w trakcie np. wesela. – Jesteśmy odpowiedzialnymi barmanami. Proponujemy przełamanie typowego myślenia o tej sztuce organizując pokazy barmańskie, żonglerkę i fireshow np. podpalanie całego baru – wylicza Małgorzata Turek. 

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii: