Tajemnicza śmierć młodych mężczyzn. Ich ciała znaleziono w wodzie. Znali się

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim Tajemnicza śmierć młodych mężczyzn. Ich ciała znaleziono w wodzie. "Znali się"

Co tam się wydarzyło?

Tajemnicza śmierć młodych mężczyzn. Ich ciała znaleziono w wodzie. "Znali się"

2023-03-31 21:32

W czwartek ze zbiornika wodnego w Majdanie Sopockim (woj. lubelskie) wydobyto ciało mężczyzny. 22-latek z powiatu biłgorajskiego zaginął w miniony wtorek. Wcześniej z tego samego zbiornika wyłowiono ciało 25-latka. - Obaj mężczyźni znali się i najprawdopodobniej mogli razem wracać - informują policjanci.

W czwartek (30.03) policjanci otrzymali informację o zaginięciu 22-letniego mieszkańca gminy Józefów. Zaginięcie zgłosiła jego rodzina, po tym jak mężczyzna wyszedł z domu 28 marca. - Czynności poszukiwawcze w zbiorniku wodnym w Majdanie Sopockim odbywały się z uwagi na odnalezione tam dzień wcześniej ciało 25-latka. Obaj znali się i mogli tego dnia wracać razem - informuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Niestety przypuszczenia potwierdziły się. Strażacy przy użyciu echosondy natrafili na ciało mężczyzny. Po wydobyciu ciała na brzeg potwierdzono, że mężczyzna to zaginiony 22-latek z powiatu biłgorajskiego. Wstępnie w obu przypadkach wykluczono działanie osób trzecich. Decyzją prokuratora ciała mężczyzn zabezpieczono do badan sekcyjnych. - Wyjaśniamy okoliczności tych tragicznych zdarzeń - dodaje policjantka.

Tragedia w Sosnowcu. Pogrzeb młodego diakona Mateusza
Sonda
Umiesz pływać?
Kajakarz z Czech utonął w rzece. Tragedia podczas spływu kajakowego.