Studniówka w Baczyńskim, czyli Hollywood w Świdniku [ZDJĘCIA]

2016-02-01 14:06

Jubileuszowa, 20. impreza studniówka wypełniła pozytywnymi rytmami mury II LO w Świdniku. Był polonez, walc i część artystyczna!

Bal studniówkowy II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku odbył się w motywie Hollywood. Do białego rana bawiło się prawie 170 osób.

Studniówkę rozpoczął dyrektor szkoły, Ryszard Borowiec, który wypowiedział kultowe już słowa „Poloneza czas zacząć”. Uczniowie klas maturalnych przygotowali tradycyjnie przedstawianą podczas studniówek w II LO część artystyczną, czyli galę wręczania statuetek dla wybitnych osobowości szkoły - dyrektora i grona pedagogicznego.

Wśród tegorocznych maturzystów są uczniowie z dwóch klas matematycznych, humanistycznej i biologiczno- chemicznej. Łącznie 100 uczniów już w maju zasiądzie, aby napisać najważniejszy egzamin w swoim życiu.

Świdnicki „Baczyński” przyciąga uczniów nie tylko wysokim poziomem nauczania, ale też niezwykle pozytywną atmosferą, docenianą nie tylko przez rodziców i uczniów, ale także absolwentów, którzy każdego roku tłumnie wracają na spotkania.

Zobacz w galerii powyżej zdjęcia ze studniówki w Baczyńskim.