Strażacy wydobyli ciało z Bystrzycy. Znalazł je kajakarz

i

Autor: AP/ Super Express zdjęcie ilustracyjne Strażacy wydobyli ciało z Bystrzycy. Znalazł je kajakarz

Tragedia

Strażacy wydobyli ciało z Bystrzycy. Znalazł je kajakarz

2023-08-18 21:48

Dramatycznego odkrycia w rzece Bystrzyca (w województwie lubelskim) dokonał kajakarz. W piątek (18 sierpnia 2023) zwłoki około 70-letniego mężczyzny wydobyli strażacy. Informacje potwierdził PAP dyżurny KW PSP w Lublinie.

Jak przekazał PAP dyżurny KW PSP w Lublinie, zgłoszenie o znalezisku w rzece przepływającej przez Osmolice Pierwsze (województwo lubelskie) strażacy otrzymali w piątek (18 sierpnia 2023) około godz. 19.00.

- Mężczyzna, który płynął kajakiem po Bystrzycy zauważył wystające z wody części garderoby. Zaalarmował służby – powiedział dyżurny.

Na miejscu pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej, w tym specjalistyczna grupa ratownictwa wodno-nurkowego z Lublina. Strażacy wydobyli około 70-letniego mężczyznę na brzeg. Stwierdzono jego zgon.

Przyczyny śmierci mężczyzny badają policja i prokuratura.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Szczepan wjechał w rodzinę z dziećmi. Nie żyje
Sonda
Boisz się śmierci?