Spacerował po plaży. Chwilę później już nie żył. Koszmar w Zwierzyńcu

i

Autor: KMP Zamość Spacerował po plaży. Chwilę później już nie żył. Koszmar w Zwierzyńcu

Tragedia

Spacerował po plaży. Chwilę później już nie żył. Koszmar w Zwierzyńcu

2023-08-30 16:29

Tragedia w Zwierzyńcu w woj. lubelskim. W stawie utonął 72-letni mieszkaniec Zamościa. - Pod nadzorem prokuratora wyjaśniamy dokładne okoliczności zdarzenia - informują policjanci.

Do tej tragedii doszło we wtorek około godziny 14 w miejscowości Zwierzyniec (pow. zamojski). Ze stawu Echo wydobyto ciało mężczyzny. - Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna to 72-letni mieszkaniec Zamościa. Osoby postronne widziały go, jak samotnie spacerował po plaży, widziały również jak kąpał się w zbiorniku - informuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło.

Po kilkudziesięciu minutach ktoś zauważył unoszące się na wodzie ciało. Przebywający tam ludzie wydobyli mężczyznę na brzeg i natychmiast przystąpili do reanimacji. Niestety życia 72-latka nie udało się uratować. - Policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora wykonała czynności procesowe. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone i przekazane do zakładu patomorfologii celem wykonania badań sekcyjnych - dodaje oficer prasowa KMP w Zamościu.

Przerażający napis na grobie 16-letniego Eryka ujawnia, jak zginął. Poruszający widok
Sonda
Umiesz pływać?