Śmierć na drodze. W tragicznym wypadku w Urszulinie zginął motorowerzysta

i

Autor: lubelska policja Śmierć na drodze. W tragicznym wypadku w Urszulinie zginął motorowerzysta

Śmierć na drodze. W tragicznym wypadku w Urszulinie zginął motorowerzysta

2022-04-14 10:27

Do tragedii doszło w miejscowości Urszulin na drodze krajowej numer 82. Motorowerzysta zderzył się z mercedesem. Niestety, 71-latek z gminy Urszulin kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu, natomiast 44-latka z powiatu lubelskiego trafiła do szpitala. Szczegóły poniżej.

Do wypadku doszło w środę, 13 kwietnia 2022 po godzinie 14:00 w miejscowości Urszulin na drodze krajowej nr 82. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas skręcania w lewo przez 71-letniego motorowerzystę doszło do zderzenia z mercedesem kierowanym przez 44-latkę z powiatu lubelskiego.

Zobacz również: Zgroza w Łukowie. Furiat dźgał nożem 72-latkę. Wcześniej skatował młodą kobietę

- Niestety mieszkaniec gminy Urszulin poniósł śmierć na miejscu. Kierująca mercedesem z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Wstępna przyczyna zdarzenia to nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu - podaje sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz z lubelskiej policji.

Policjanci apelują o rozwagę na drogach.

- Motocykliści stanowią grupę tak zwanych niechronionych uczestników ruchu drogowego, każde zdarzenie z ich udziałem może zakończyć się tragicznie. Dlatego apelujemy o nie przekraczanie dozwolonej prędkości i jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami.

Zobacz też: Myśliwy zastrzelił psa na oczach Tomasza i… uciekł. Jaka kara dla zabójcy Bąbla?

Przeleciał na czerwonym. Chwilę później Laguna się rozpadła!
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?