Zjeżdżalnie wodne na Słonecznym Wrotkowie

i

Autor: fanpage Słoneczny Wrotków Zjeżdżalnie wodne na Słonecznym Wrotkowie

Słoneczny Wrotków [ATRAKCJE, CENNIK, GODZINY OTWARCIA, GALERIA] Wodne szaleństwa na wakacje

2015-06-08 16:40

Kompleks basenów sezon rozpoczyna 26 czerwca. Do tego czasu pluskać można się jedynie pod dachem. 

Aktualnie nad Zalewem Zemborzyckim trwa przygotowanie do sezonu. Jak wyjaśnia na łamach Dziennika Wschodniego Jarosław Szczepański kierownik Słonecznego Wrotkowa – W tym tygodniu zaczniemy napełniać baseny wodą.

Atrakcje

Wodnych atrakcji nad terenie Słonecznego Wrotkowa nie brakuje. Jak co roku na najmłodszych fanów wody - Wyspa Piratów, brodzik dla dzieci i wodny plac zabaw. Swoje miejsce nad basenami znajdzie także młodzież, im dedykowane są: zjeżdżalnia rodzinna, basen pływacki i rekreacyjny. Na Wrotkowie nie będą się nudzić także ci, którzy potrzebują silnych wrażeń, oni mogą przepłynąć rurą wodną - stu metrową zjeżdżalnią i turbozjeżdzalnią. Nad Zalewem możecie także uczestniczyć w spływie kajakowym.

Godziny otwarcia i cennik

Sezon Słonecznego Wrotkowa, mimo weekendowych tłumów nad Zalewem, rozpocznie się dopiero 26 czerwca. Cennik i godziny otwarcia najprawdopodobniej nie będą różnić się od tych zeszłorocznych. Pływacie codziennie od 10.00 do 19.00. 

Dzieciaki do siódmego roku życia wchodzą na baseny za pięć złotych, młodzież z legitymacjami szkolnymi wejdzie za 10 złotych, a dorośli za 15 złotych. Rodziny Trzy Plus zapłacą mniej. Najmłodsi trzy złote, młodzież siedem, a dorośli 11 złotych.

W tym roku planowane są też dodatkowe wydarzenia nad Zalewem. Na Słonecznym Wrotkowie odbędą się imprezy muzyczne oraz event radiowy. Zobaczcie jak w ubiegłym roku na basenach bawiła się ekipa ESKA Summer City.

Nad Zalewem Zemborzyckim na terenie Słonecznego Wrotkowa działają już punkty gastronomiczne. Bar pod Fokiem i Przystań Chwiejba funkcjonować będą do końca sezonu turystycznego.