Rzuciła się z wiaduktu pod samochody. Zginęła na miejscu! Koszmar na obwodnicy Lublina

i

Autor: KWP Lublin Rzuciła się z wiaduktu pod samochody. Zginęła na miejscu! Koszmar na obwodnicy Lublina

Zgroza na S19

Rzuciła się z wiaduktu pod samochody. Zginęła na miejscu! Koszmar na obwodnicy Lublina

2022-10-25 14:49

Przerażająca tragedia na obwodnicy Lublina na wysokości Uniszowic. Kobieta stanęła na wiadukcie i… skoczyła prosto pod nadjeżdżające samochody. Zginęła na miejscu. Policja podejrzewa, że rzuciła się z mostu, by odebrać sobie życie, ale to dopiero wstępne ustalenia. Okoliczności tragedii w Konopnicy badają śledczy.

Koszmar na obwodnicy Lublina. Na wysokości Uniszowic zginęła kobieta. Skoczyła z wiaduktu w Konopnicy prosto pod koła nadjeżdżających samochodów.

Samobójstwo na obwodnicy Lublina. Zginęła kobieta

„Próba samobójcza skoku z wiaduktu DP 2227L na drogę S19d” – tak brzmi krótki i lakoniczny komunikat służby drogowej GDDKiA, który ostrzega przed utrudnieniami na obwodnicy Lublina. Ale jak przyznają przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad – za tym prostym zdaniem kryje się przerażający dramat, trudny do opisania. Kobieta celowo odebrała sobie życie?

Do tragedii doszło na wiadukcie na wysokości Uniszowic – to odcinek między węzłami Lublin Szerokie i Lublin Węglin – na obwodnicy miasta, na jezdni w kierunku Kraśnika. Policja i inne służby ratunkowe zostały powiadomione przez kierowców, którzy z przerażeniem zobaczyli, co się stało, po godz. 10.00 we wtorek (25.10).

Policja podejrzewa, że było to samobójstwo. Okoliczności tragedii są jednak wyjaśniane. Na miejscu pracują policyjni technicy i prokurator. Pas ruchu w kierunku Kraśnika na obwodnicy w Uniszowicach jest zablokowany i – jak podaje GDDKiA – tak może być nawet do godz. 15.00.

Co wydarzyło się na obwodnicy, będącej częścią ekspresowej „S19”? Wszystko wskazuje na to, że kobieta skoczyła z wiaduktu prosto pod koła nadjeżdżających samochodów. Uderzyła w busa, a później bezwładnie runęła na ziemię. Zginęła na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kobieta skoczyła z wiaduktu w Konopnicy nad drogą ekspresową S-19. W wyniku zdarzenia poszkodowana poniosła śmierć na miejscu – informuje nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. – Ciało zabezpieczono na sekcję zwłok. Trwa ustalanie dokładnej tożsamości denatki. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora – przekazuje rzecznik lubelskich policjantów.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze – zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga – pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Rzuciła się z wiaduktu pod samochody. Zginęła na miejscu! Koszmar na obwodnicy Lublina

i

Autor: GDDKiA Rzuciła się z wiaduktu pod samochody. Zginęła na miejscu! Koszmar na obwodnicy Lublina
Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest łatwo dostępna?
Tajemnicze ruiny na szczecińskim cmentarzu. To miejsce budzi grozę

Dlaczego tyle osób decyduje się odebrać sobie życie? Jak pomagać osobom zdesperowanym?

Włącz podcast i dowiedz się więcej.

Listen to "Samobójstwa Polaków [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.