Rekrutacja na WSPA w Lublinie. Zacznij studia od semestru letniego! [PODCAST]

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/StockSnap Rekrutacja na WSPA w Lublinie. Zacznij studia od semestru letniego! [PODCAST]

Rekrutacja na WSPA w Lublinie. Zacznij studia od semestru letniego! [PODCAST]

2022-02-17 16:20

Nie trać roku i zacznij studia od semestru letniego w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Wybierz kierunek dla siebie i rozpocznij naukę – na studiach licencjackich, magisterskich lub podyplomowych. Zobacz ofertę rekrutacji w lutym 2022 roku! Czeka na Ciebie kilkadziesiąt różnych kierunków, a każdy z nich oferuje praktyczną wiedzę i umiejętności. Sprawdź ofertę WSPA w Lublinie!

Rekrutacja w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Zapisz się na studia w semestrze letnim i nie czekaj do października. Dzięki temu nie stracisz roku i już teraz zaczniesz poszerzać swoją wiedzę, zdobywać umiejętności i powiększać możliwości na rynku pracy.

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia, jednolite oraz podyplomowe. Szczegółowe informacje o ofercie edukacyjnej WSPA w Lublinie znajdziesz na stronie internetowej: www.wspa.pl.

Rekrutacja na studia wyższe trwa do 20 lutego, a na studia podyplomowe – do 25 lutego. Nie czekaj, zapisz się już teraz i poszerzaj swoje horyzonty, swobodnie łącząc studia z pracą, swoimi pasjami i codziennymi obowiązkami. Rozwój jest w Twoim zasięgu!

WSPA po raz kolejny udowadnia, że jest uczelnią elastyczną, otwartą na studentów i ich potrzeby oraz nowoczesną. Przykład? Najważniejsze informacje dotyczące rekrutacji na semestr letni w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie możecie poznać online – nie tylko na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych, ale też w przystępnej, nowoczesnej i wygodnej formie podcastów!

Radio WySPA i podcasty dotyczące bieżących spraw uczelni to kolejne kanały komunikacji, które tworzą i wykładowcy i studenci Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji. Takie nowoczesne formy przekazu to wizytówka uczelni i doskonały warsztat dla studentów – zwłaszcza tych, którzy wybrali dziennikarstwo i komunikację społeczną czy tych, którzy są członkami grupy medialnej WSPA.

Rekrutacja na WSPA w Lublinie. Kierunki studiów, najważniejsze informacje

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Tumisu Rekrutacja na WSPA w Lublinie. Kierunki studiów, najważniejsze informacje

Rekrutacja na WSPA w Lublinie. Kierunki studiów, najważniejsze informacje

W obecnie trwającej rekrutacji na semestr letni możesz zapisać się na:

  • studia magisterskie na kierunkach: architektura, informatyka, socjologia, zarządzanie,
  • studia magisterskie jednolite na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna,
  • studia inżynierskie na kierunkach: architektura, gospodarka przestrzenna, informatyka, projektowanie wnętrz, transport,
  • studia licencjackie na kierunkach: administracja, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, finanse i rachunkowość, praca socjalna, socjologia, stosunki międzynarodowe, zarządzanie.

Do tego kilkadziesiąt kierunków studiów podyplomowych z różnych dziedzin, w praktycznym ujęciu, które można wykorzystać na co dzień, w wykonywanej pracy.

Wybierz kierunek studiów dla siebie, wypełnij formularz rekrutacyjny online na stronie Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie: www.wspa.pl, a później otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji tętni życiem!

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji to uczelnia z wieloletnią tradycją – na co dzień kształci w kierunku praktycznych umiejętności, a nie tylko książkowej wiedzy. I cały czas tętni życiem! Część wydarzeń i zajęć odbywa się online, część stacjonarnie, w siedzibie WSPA. Studia to jednak nie wszystko. Studenci mogą też korzystać z bogatej oferty zajęć dodatkowych, spotkań, aktywności w kołach naukowych, grupach studenckich, angażować się w wydarzenia dotyczące różnych obszarów nauki. Przykład? Już 8 marca, w Dzień Kobiet, wydarzenie „Informatyka dla kobiet” w WSPA. W programie warsztaty dla pań, konferencja, a nawet… wystawa ubioru. Więcej informacji i aktualności z życia uczelni – na Facebooku Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Rekrutacja na WSPA w Lublinie. Zacznij studia od semestru letniego! [PODCAST]

i

Autor: WSPA

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12, Lublin

tel. 81 452 94 10

rekrutacja@wspa.pl

wspa.pl/rekrutacja