Rejowiec Fabryczny. 21-latek skatował sąsiada. „Bił i kopał po głowie”. Groził, że zabije

i

Autor: KWP Lublin Rejowiec Fabryczny. 21-latek skatował sąsiada. „Bił i kopał po głowie”. Groził, że zabije

Co go opętało?!

Rejowiec Fabryczny. 21-latek skatował sąsiada. „Bił i kopał po głowie”. Groził, że zabije

2022-09-26 11:35

Bez powodu zaczął katować swojego sąsiada. Bił i kopał go po głowie, krzycząc, że go zabije… 21-latek – mimo młodego wieku – ma już bardzo bogatą kartotekę. I znów stanie przed sądem, a tym razem na proces poczeka w areszcie. Co go opętało? Przerażające sceny grozy w gminie Rejowiec Fabryczny na Lubelszczyźnie.

Zgotował piekło swojemu sąsiadowi, a kilka dni później (20.09) został zatrzymany przez policję. Ponieważ nie po raz pierwszy wszedł w konflikt z prawem, tym razem został aresztowany, a na swój proces poczeka za kratami. Czy on oszalał?! 21-latek z gminy Rejowiec Fabryczny skatował swojego sąsiada.

Z relacji pokrzywdzonego wynika, że napastnik wtargnął na teren jego posesji i bez przyczyny zaczął go bić i kopać po głowie, co spowodowało u niego poważne obrażenia twarzy. Pomimo żądania domowników nie chciał odejść, groził przy tym pozbawieniem życia – relacjonuje kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Nie dość, że skatował sąsiada, to jeszcze zniszczył bramkę ogrodzeniową i parapet jego domu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sąd Okręgowy w Krakowie skazał Krzysztofa D. Na 15 lat więzienia za zabicie partnerki. Mężczyzna zadał Lucynie S. 5 ciosów siekierą.

Co wstąpiło w 21-latka, że skatował sąsiada? Odpowiedzi na to pytanie szukają teraz policjanci pod nadzorem prokuratora. I przypominają, że to nie pierwszy konflikt z prawem młodego mężczyzny.

21-latek był już notowany za przestępstwa narkotykowe, przeciwko wolności, rodzinie i opiece oraz mieniu. Na swoim koncie ma też naruszenie nietykalności i znieważenie funkcjonariusza publicznego – wylicza Czyż.

Sąd Rejonowy w Krasnymstawie na wniosek śledczych aresztował 21-latka na trzy miesiące.

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?