Kino

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons Quiz. W tytule filmu brakuje jednego wyrazu. 8/10 to plan minimum! / Zdjęcie poglądowe

Quiz. W tytule filmu brakuje jednego wyrazu. Łatwizna? Nie mów hop! 8/10 to plan minimum

2022-08-23 12:39

Quiz dla fanów filmu i nie tylko! Arcydzieła kina mają tytuły, które większość z was na pewno kojarzy! Wyciągnęliśmy z nich jedno słowo. Dacie radę je uzupełnić? Test wydaje się prosty i wynik 8/10 powinien być waszym planem minimum! Zapraszamy do wspólnej zabawy z portalem se.pl.

Quiz. W tytule filmu brakuje jednego wyrazu. 8/10 to plan minimum!

Pytanie 1 z 10
Pulp...

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was quiz filmowy! Hity kinowe, które pokochały miliony i ich tytuły. Czy potrafisz uzupełnić je o brakujące słowo? Wydaje się proste, ale czy aby na pewno? Życzymy powodzenia i dobrej zabawy!