QUIZ. Typowe teksty nauczycieli. Słyszałeś TO na pewno, wybaczamy tylko jeden błąd!

i

Autor: Shutterstock QUIZ. Typowe teksty nauczycieli. Słyszałeś TO na pewno, wybaczamy tylko jeden błąd!

Sprawdź się!

QUIZ. Typowe teksty nauczycieli. Słyszałeś TO na pewno, wybaczamy tylko jeden błąd!

2023-06-25 5:00

Witajcie w naszym kolejnym quizie! Rozpoczęły się wakacje. Wielu uczniów odetchnęło z ulgą. Przez najbliższe dwa miesiące nie muszą myśleć o książkach, zeszytach, pracach domowych, lekturach i sprawdzianach. Wolne od pracy mają też nauczyciele, którzy są bohaterami naszego testu. Sprawdzimy, jak dobrze znacie typowe teksty nauczycieli. Jesteśmy pewni, że znacie je ze szkoły lub przynajmniej z popularnych memów.

Wakacje to chyba ulubiony czas w roku dla uczniów. Jest ciepło, w planach letnie wyjazdy, a przede wszystkim na dwa miesiące można zapomnieć o szkole. Żaden uczeń nie przejmuje się książkami, zeszytami, pracami domowymi, lekturami i sprawdzianami. Wakacje to także czas wolny od... nauczycieli. Nauczyciele z pewnością też cenią sobie czas wolny od pracy. Nauczyciele to nie tylko kartkówki, sprawdziany i prace domowe, ale też... typowe dla nich teksty. Niektóre z nich wypowiadają kolejne pokolenia nauczycieli. Pamiętacie je? Jeśli tak to zapraszamy do udziału w naszym quizie, który wcale nie jest tak prosty, jakby mogło się zdawać!

Quiz o tekstach nauczycieli. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z dziesięciu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

QUIZ. Typowe teksty nauczycieli. Słyszałeś TO na pewno, wybaczamy tylko jeden błąd!

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy! Dla kogo - według nauczyciela - jest dzwonek?
Jacek Sasin wygwizdany podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Europejskich 2023