Polska flaga

i

Autor: pixabay.com zdjęcie poglądowe

Komplet punktów to obowiązek!

QUIZ. Prosty test o Polsce. Banalne pytania z różnych dziedzin. Bez kompletu punktów się nie pokazuj!

2022-09-07 16:07

Polska - nasz Ojczyzna. Jak dobrze ją znasz? Czy wiesz o niej dużo? Masz szansę się o tym przekonać. W naszym quizie zadamy Ci 10 pytań z bardzo różnych dziedzin, ale Polska pozostanie w nich wiodącym wątkiem! Komplet punktów jest na wyciągnięcie ręki! Weź udział i przekonaj się, jak wiele wiesz o swoim kraju.

Polska jest głównym tematem naszego dzisiejszego quizu! Pytania, które będą pochodziły z różnych dziedzin, sprawdzą Twój poziom wiedzy na temat Ojczyzny. Czy dasz radę zdobyć komplet punktów? Dla kogoś, kto mieszka w kraju nad Wisłą, to powinna być bułka z masłem! Zapraszamy do udziału w naszym teście! Przed Tobą 10 pytań. Powodzenia!

Prosty quiz o Polsce

Pytanie 1 z 10
"Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu, tu, tu tu.." śpiewa:
Campus Polska 2022: Radosław Sikorski

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.