Oni odeszli w ostatnich 12 miesiącach

i

Autor: SHUTTERSTOCK, Anna Garwolińska/SUPER EXPRESS, Kasia Zaremba/SUPER EXPRESS, Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS, Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS

Wybitne postaci. Nie ma ich już z nami

QUIZ. Oni odeszli w ostatnich 12 miesiącach. Aktorzy, dziennikarze, muzycy. Pamiętasz ich?

2022-11-01 5:00

Co roku wspominamy tych, którzy już odeszli. Święto Wszystkich Świętych to doskonała okazja, by przypomnieć sobie sylwetki znanych osobistości, których śmierć poruszyła nas wszystkich. Jak zawsze 1 listopada przypominamy, kto zmarł w 2022 roku i w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Nasz quiz poświęcamy wybitnym aktorom, dziennikarzom, artystom, politykom. Pozostała nam pamięć o ich dokonaniach.

Wielcy, wybitni, wspaniali. Co roku przypominamy sobie, kto odszedł od nas na zawsze. Wyśmienici aktorzy i aktorki, znani celebryci, dziennikarze, redaktorzy, pisarze, muzycy, artyści, politycy, sportowcy. Ich życiowy dorobek zostanie z nami na zawsze. Chcemy Wam przypomnieć nie tylko, kto zmarł w 2022 roku, ale w ciągu ostatnich 12 miesięcy - od 1 listopada 2021 roku. W takich momentach uświadamiamy sobie, jak wiele straciliśmy w tym ostatnim roku. Nasz quiz poświęcamy właśnie im. Chcemy, by w ten sposób pamięć o nich przetrwała na zawsze.

Quiz. Oni odeszli w ostatnim roku. Aktorzy, muzycy, politycy. Pamiętasz te postaci?

Pytanie 1 z 13
1. Kamil Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku. Znany dziennikarz był prezenterem:
Grób Kamila Durczoka