McDonald's

i

Autor: Pixabay QUIZ. Nazwy znanych marek po polsku brzmią kuriozalnie.

QUIZ. Nazwy znanych marek po polsku brzmią kuriozalnie. Rozpoznasz wszystkie?

2021-11-28 6:30

Witajcie w naszym quizie. Tym razem zajmiemy się znanymi markami i ich polskimi nazwami. Niektóre, gdy przetłumaczy się je na język polski, brzmią kuriozalnie. Nie obawiajcie się, marki, o które zapytamy w quizie, znacie doskonale. Nawet jeśli nie korzystacie z ich produktów, często mijacie je na sklepowych półkach lub oglądacie ich reklamy. Spróbujcie swoich sił!

Czy rozpoznacie wszystkie polskie nazwy popularnych zagranicznych marek? Wyjaśni to quiz, jaki dla Was przygotowaliśmy. Niektóre pytania mogą być trudne, ale nie obawiajcie się. Marki, o które pytamy są bardzo popularne. Być może korzystacie z ich usług, ale nawet jeśli nie, widzicie je na półkach w sklepach lub w reklamach. Pewnie jednak nie zastanawialiście się nad tym, jak brzmią popularne nazwy napojów, firm odzieżowych czy mediów społecznościowych, jeśli przetłumaczymy je na język polski? Chcecie przekonać się, jak brzmią? Wystarczy rozwiązać nasz quiz. Do dzieła!

Quiz. Polskie nazwy zagranicznych marek. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z piętnastu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

QUIZ. Nazwy znanych marek po polsku brzmią kuriozalnie. Rozpoznasz wszystkie?

Pytanie 1 z 15
"Reserved" to po polsku...
Jasnowidz Jackowski o Polsce podzielonej na strefy