QUIZ. Nadajesz się do pracy w policji? Sprawdź, czy zdasz test psychologiczny Multiselect 2021

2021-04-20 7:55 Marta Zalewska
QUIZ Czy nadajesz się do pracy w policji
Autor: Anna Szamborska Sprawdź, czy przejdziesz test Multiselect - psychologiczny test do policji

Test Multiselect to najtrudniejszy - zdaniem kandydatów - etap rekrutacji do policji. Wnikliwe badania psychologiczne mają sprawdzić, czy kandydat nadaje się do służby. Jesteś ciekaw, czy dostałbyś się do policji? Sprawdź się w teście Multiselect - odpowiesz poprawnie na wszystkie pytania z testu psychologicznego?

Rekrutacja do policji nie należy do łatwych. Aby dostać tę pracę, trzeba przejść szereg testów i rozmowę kwalifikacyjną. Zdaniem kandydatów na policjantów najtrudniejszy jest test Multiselect - kilkugodzinny, wielopłaszczyznowy i wnikliwy test psychologiczny, który ma sprawdzić, czy kandydat nadaje się do służby w policji. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, czy dostalibyście się do policji, macie okazję to sprawdzić! Oto prawdziwe pytania z testu psychologicznego, który rozwiązują kandydaci na przyszłych policjantów. Odpowiesz poprawnie na wszystkie pytania testu Multiselect?

Spis treści

  1. Rekrutacja do policji 2021
  2. Test Multiselect 2021

Rekrutacja do policji 2021

Rekrutacja do policji składa się z czterech etapów:

  • Testu Sprawności Fizycznej
  • Testu Wiedzy
  • Testu MultiSelect - badań psychologicznych
  • Rozmowy kwalifikacyjnej

Wielu kandydatów uważa, że najtrudniejszy jest etap testu MultiSelect, czyli część testów psychologicznych. Jakie pytania mogą się na nim pojawić? Badania psychologiczne sprawdzają cztery następujące obszary:

  • zdolności intelektualne
  • zachowania społeczne
  • stabilność
  • postawa w pracy

Na podstawie pytań w teście Multiselect psychologowie badają, czy kandydat na policjanta nadaje się do służby. Sprawdzane są jego cechy charakteru, odporność na stres, stabilność emocjonalna i inteligencja. Pytania są przekrojowe, sprawdzają odczucia kandydatów, ich reakcje i predyspozycje w różnych obszarach. Przyszli policjanci są pytani na przykład o swoje zadowolenie z życia osobistego, ze swoich zarobków, a także o swój stosunek do innych osób.

Czytaj także: SMS o niezapłaconym mandacie karnym! UWAGA, to nowa metoda oszustwa!

Test Multiselect 2021

Multiselect to kilkugodzinny, wielopłaszczyznowy i wnikliwy test psychologiczny, który ma sprawdzić, czy kandydat nadaje się do służby w policji. Rozwiązywanie testu trwa około dwóch godzin, a sam Multiselect jest częścią pięciogodzinnych badań psychologicznych, które muszą przejść przyszli policjanci. Niektóre pytania z testu Multiselect nie wydają się trudne, ale to właśnie od nich często zależy, kto będzie mógł zostać policjantem. Spróbuj swoich sił w naszym quizie i zobacz przykładowe pytania, które ze swojego testu zapamiętali kandydaci do policji.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE