QUIZ Czy nadajesz się do pracy w policji

i

Autor: Anna Szamborska Sprawdź, czy przejdziesz test Multiselect - psychologiczny test do policji

QUIZ. Nadajesz się do pracy w policji? Sprawdź, czy zdasz test psychologiczny Multiselect 2021

2021-04-20 7:55

Test Multiselect to najtrudniejszy - zdaniem kandydatów - etap rekrutacji do policji. Wnikliwe badania psychologiczne mają sprawdzić, czy kandydat nadaje się do służby. Jesteś ciekaw, czy dostałbyś się do policji? Sprawdź się w teście Multiselect - odpowiesz poprawnie na wszystkie pytania z testu psychologicznego?

Rekrutacja do policji nie należy do łatwych. Aby dostać tę pracę, trzeba przejść szereg testów i rozmowę kwalifikacyjną. Zdaniem kandydatów na policjantów najtrudniejszy jest test Multiselect - kilkugodzinny, wielopłaszczyznowy i wnikliwy test psychologiczny, który ma sprawdzić, czy kandydat nadaje się do służby w policji. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, czy dostalibyście się do policji, macie okazję to sprawdzić! Oto prawdziwe pytania z testu psychologicznego, który rozwiązują kandydaci na przyszłych policjantów. Odpowiesz poprawnie na wszystkie pytania testu Multiselect?

Test Multiselect - pytania z testu psychologicznego do policji

Pytanie 1 z 16
Czasami śnię o rzeczach, o których nie wypada mówić

Spis treści

  1. Rekrutacja do policji 2021
  2. Test Multiselect 2021

Rekrutacja do policji 2021

Rekrutacja do policji składa się z czterech etapów:

  • Testu Sprawności Fizycznej
  • Testu Wiedzy
  • Testu MultiSelect - badań psychologicznych
  • Rozmowy kwalifikacyjnej

Wielu kandydatów uważa, że najtrudniejszy jest etap testu MultiSelect, czyli część testów psychologicznych. Jakie pytania mogą się na nim pojawić? Badania psychologiczne sprawdzają cztery następujące obszary:

  • zdolności intelektualne
  • zachowania społeczne
  • stabilność
  • postawa w pracy

Na podstawie pytań w teście Multiselect psychologowie badają, czy kandydat na policjanta nadaje się do służby. Sprawdzane są jego cechy charakteru, odporność na stres, stabilność emocjonalna i inteligencja. Pytania są przekrojowe, sprawdzają odczucia kandydatów, ich reakcje i predyspozycje w różnych obszarach. Przyszli policjanci są pytani na przykład o swoje zadowolenie z życia osobistego, ze swoich zarobków, a także o swój stosunek do innych osób.

Czytaj także: SMS o niezapłaconym mandacie karnym! UWAGA, to nowa metoda oszustwa!

Test Multiselect 2021

Multiselect to kilkugodzinny, wielopłaszczyznowy i wnikliwy test psychologiczny, który ma sprawdzić, czy kandydat nadaje się do służby w policji. Rozwiązywanie testu trwa około dwóch godzin, a sam Multiselect jest częścią pięciogodzinnych badań psychologicznych, które muszą przejść przyszli policjanci. Niektóre pytania z testu Multiselect nie wydają się trudne, ale to właśnie od nich często zależy, kto będzie mógł zostać policjantem. Spróbuj swoich sił w naszym quizie i zobacz przykładowe pytania, które ze swojego testu zapamiętali kandydaci do policji.