Quiz. Który aktor zagrał w tym legendarnym filmie? Bez 10/15 nie waż się nazywać kinomanem

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Quiz. Który aktor zagrał w tym legendarnym filmie? Bez 10/15 nie waż się nazywać kinomanem

QUIZ. Który aktor zagrał w tym legendarnym filmie? Bez 10/15 nie waż się nazywać kinomanem

2022-07-15 5:00

Quiz filmowy dla miłośników kina i nie tylko! Większość naszych czytelników na pewno kojarzy te filmy, ale pytanie - czy pamiętacie obsadę? Pytamy o aktorów, którzy zagrali w tych arcydziełach, choć nie zawsze chodzi nam o role pierwszoplanowe. Plan minimum określamy na wynik 10/15! Zapraszamy do wspólnej zabawy z portalem se.pl.

QUIZ. Który aktor zagrał w tym legendarnym filmie? Bez 10/15 nie waż się nazywać kinomanem

Pytanie 1 z 15
Który z tych aktorów zagrał w "Pulp Fiction" Quentina Tarantino?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was quiz filmowy, a konkretnie będziemy pytać o arcydzieła kinowe i ich obsadę. Wiecie, którzy aktorzy uraczyli nas rolami w tych filmach? Niektóre pytania mogą być podchwytliwe, więc radzimy uważnie je przeczytać! Koniecznie pochwalcie się swoimi wynikami w komentarzach. Bawcie się dobrze!