Horror!

Puławy. BMW wjechało w matkę z dzieckiem. Policja udostępniła przerażające nagranie [WIDEO]

2023-08-31 14:55

Koszmar! W przechodzącą po pasach matkę z dzieckiem uderzyło rozpędzone auto. Kobieta i jej 3-letni synek z ciężkimi obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala. Kamera monitoringu miejskiego zarejestrowała to zdarzenie.

Do tego wypadku doszło w środę (30.08) na ul. Lubelskiej w Puławach. - Kierujący BMW wjechał na oznakowane przejście dla pieszych pomimo czerwonego światła nadawanego przez sygnalizator - ustalili policjanci. Udostępnione przez policjantów nagranie przeraża. Piesi zaczęli wchodzić na przejście w momencie, kiedy zapaliło się zielone światło. Nagle z lewej strony nadjechało BMW, które zmiotło z jezdni matkę i jej dziecko. - Siła uderzenia była tak duża, że matka i jej dziecko w ułamku sekundy znaleźli się w powietrzu. 22-latka oraz jej 3 - letni syn z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala - informuje nadkomisarz Andrzej Fijołek, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Autem kierował 27-latek. - Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu. Pobrana została od niego krew do badań na zawartość innych środków odurzających - dodaje rzecznik prasowy. Policjanci przypominają, że jeżeli osoba poszkodowana odniesie ciężkie obrażenia ciała, sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Czytaj też: Tragiczny wypadek w Chodlu. Doszło do zamiany ciał dwóch ofiar. Rodzina przerwała pogrzeb

Potrącenie kobiety z dzieckiem na przejściu dla pieszych w Puławach. Przerażające nagranie. "Jezu zaopiekuj się matką i dzieckiem"

Nagranie z potrącenia na pasach pojawiło się w mediach społecznościowych. Internauci są wstrząśnięci. - Tego się nie da oglądać, oczy się otwierają szeroko. Pani na przejściu miała zielone ale co w tym momencie na oczach miał kierowca klapki? - skomentowała Joanna. - Aż mnie zmroziło jak to zobaczyłam, Dobry Jezu zaopiekuj się matką i dzieckiem - napisała Maja.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Listen on Spreaker.