Prowadził czynność seksualną przed toaletą przy al. Tysiąclecia! Rozpoznajesz go?

2016-10-13 12:39

Policjanci z Lublina szukają sprawcy czynności seksualnej, do której doszło koło dworca PKS pod koniec sierpnia. Zobacz czy rozpoznajesz mężczyznę.

Czy mężczyzna onanizował się przed toaletą?

i

Autor: Archiwum serwisu Czy mężczyzna onanizował się przed toaletą?

Do zdarzenia doszło 31 sierpnia tego roku przed wejściem do toalety na terenie dworca przy al. Tysiąclecia. 27-latka złożyła zawiadomienie dotyczące innej czynności seksualnej.

Nie wszystko się nagrało!

- Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu. Miejsce gdzie miało dojść do przestępstwa nie jest objęte kamerą, jednak z ujęcia innych kamer 27-latka rozpoznała na nagraniu mężczyznę i wskazała jako sprawcę – mówi Andrzej Fijołek z lubelskiej policji. - Do chwili obecnej tożsamość mężczyzny nie została ustalona, dlatego zwracamy się z apelem do osób , które rozpoznają mężczyznę.

ZOBACZ FILM Z DWORCA:

Rozpoznajesz go?

Każdy kto rozpoznaje mężczyznę jest proszony o kontakt o kontakt z oficerem dyżurnym tel. (81) 535 45 72. Policja zapewnia anonimowość.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki