Promocje Rossmann. Jak aktywować bony zakupowe?

2020-08-04 11:08 Karolina Januszek
rossmann
Autor: se

Aplikacja „Klub Rossmann” to prawdziwa jaskinia promocji. Sieć regularnie udostępnia klientom nowe rabaty. Między innymi konsumenci otrzymali między innymi dostęp do wybranych kuponów rabatowych pozwalających na zakup wybranych artykułów na zasadzie 2+2. Rabaty można aktywować samodzielnie i skorzystać z nich wtedy, kiedy będziemy potrzebować.

Pod koniec czerwca Rossmann zaskoczył wszystkich użytkowników aplikacji „Klub Rossmanna” i przygotował wielką aktualizację. Wprowadzono wiele nowych funkcji, między innymi Listę +. To niezawodny asystent podczas zakupów, który o wszystkim pamięta, gwarantuje rabaty i podpowiada, w której części sklepu znaleźć wybrane produkty.

Użytkownicy aplikacji Rossmann mogą za jej pośrednictwem aktywować wiele dedykowanych im promocji. To między innymi kupony promocyjne na rabaty w formacie 2+2 (kupując cztery wybrane produkty, dwa tańsze otrzymamy gratis). Obecnie ten rodzaj promocji obowiązuje między innymi na artykuły do pielęgnacji twarzy,kosmetyki do makijażu czy produkty do włosów. Co ważne, to klient samodzielnie decyduje kiedy skorzysta z promocje. Kupony rabatowe ważne są bowiem aż do końca bieżącego roku, a po jego aktywacji za pośrednictwem aplikacji jest 14 dni na skorzystanie z promocji.

Zobacz również: Promocje w sklepach - LIDL. Arbuz za 1,50 zł, ogórki gruntowe za 3,60 zł i jeżyny za niespełna 4 zł

Jak jeszcze zmieniła się aplikacja Rossmanna?

Jak działa Lista+?

Przy każdym wybranym produkcie znajduje się charakterystyczny plusik. Wciskając go, użytkownik doda wskazany produkt do swojej listy. Później należy przejść do opcji Lista+ i wybrać „Sprawdzam rabat”. W ten sposób zatwierdza się wykaz wybranych produktów i można skorzystać ze spersonalizowanych rabatów. Każdy klient otrzymuje indywidualny rabat za zaplanowanie zakupów.

Jak szybko skompletować Listę+?

Po zaakceptowaniu swojej listy, na ekranie telefonu rozpoczyna się odliczanie - 15 minut. Po tym czasie klientowi zostaje wyliczony rabat. Wtedy może pójść do drogerii (którą wcześniej wskazał w aplikacji), by kupić wybrane produkty.

Czytaj także: Rabaty na zakupy. E-sklepy odkryły na nowo programy lojalnościowe

Jakie są dodatkowe wygodne opcje?

• Wybierając ikonkę mikrofonu (w pasku dolnego menu) można wypowiedzieć na głos nazwę produktu, a zostanie on dodany do Listy+;
• Ikonka „Skanuj” uruchamia w aplikacji skaner. Po zeskanowaniu kodu kreskowego (EAN) dowolnego produktu (np. kremu czy pasty do zębów, które mamy w domu), zobaczymy ten produkt w aplikacji – po wybraniu plusika zostanie on automatycznie dodany do Listy+.
• Opcja „Może i Tobie się przydadzą?” – podpowie, jakie jeszcze produkty możesz dodać do Listy+. Są to artykuły, po które sięgali inni użytkownicy, kupując wybrany przez Ciebie produkt;
• W karcie „Sprawdź czy Ci się nie kończy” prezentowane są produkty, które niebawem klient powinien dokupić. W ten sposób aplikacja przypomina, że warto dorzucić je do swojej Listy+ i nabyć przy kolejnej wizycie w sklepie.

Prof. Simon o maseczkach: Jak ktoś nie chce nosić, niech najpierw spisze testament

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.