Najbliższe randki odbędą się 11 i 25 października

i

Autor: Poznajki.pl Najbliższe randki odbędą się 11 i 25 października

Poznaj kogoś z wartościami na szybkiej randce. Poznajki łączą w Lublinie

2015-10-10 10:00

Sposób by poznać kogoś nowego, wartościowego i siebie. Szansa na znalezienie przyjaciela i drugiej połówki na dalsze życie. W niedzielę odbędą się szybkie randki dla lublinian.

Jak wygląda szybka randka?

Spotyka się 10 kobiet i 10 mężczyzn, po losowym wyborze stolików siadają naprzeciw siebie i mają 5 do 6 minut na rozmowę. Upływ czasu sygnalizuje dzwonek, wtedy pary osoby zmieniają stoliki. Po odejściu od stolika każdy uczestnik ma zaznaczyć na kratce czy chciałby się spotkać z właśnie opuszczoną osobą. Po całym spotkaniu organizatorzy w ciągu dwóch dni przesyłają dane kontaktowe do osób, które wzajemnie się zaznaczyły.

Uczestnictwo w spotkaniach użytkowników poznajki.pl szansą dla osób, które chciałyby poznać kogoś z kręgów czy wspólnot chrześcijańskich.

Jak się zapisać?

Wystarczy mieć od 21 do 31 lat i wejść na stronę poznajki.pl oraz wybrać Lublin. Wybrać miejsce i termin spotkania i zapisać się. Kosz uczestnictwa w szybkich randkach to 10 złotych. Opłatę można zmniejszyć zapraszając znajomych na spotkanie. Darmowy udział mają uczestnicy, którzy na pierwszym spotkaniu nie będzie miał żadnych wspólnych zaznaczeń.

Najbliższe spotkania poznajki.pl w Lublinie:
11.10.2015 o godz. 18.00
25.10.2015 o godz. 18.00
Uczestnicy spotykają się w kawiarence w piwnicy w Akademiku Męskim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy Konstantynów 1b.