Wiesz znajduje się przy jednym z wejść do Saskiego

i

Autor: Karolina Szponar, ESKA Info.pl Wiesz znajduje się przy jednym z wejść do Saskiego

Powiedz mi jak mnie kochasz... w Saskim!

2016-11-02 18:28

Jakie wyznanie miłości byłoby najpiękniejsze? Lubelscy romantycy piszą wiersze na ścianach. Jeden z nich jest w Ogrodzie Saskim.

Rozmowa liryczna napisana przez Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego wita wszystkich wchodzących do Saskiego. To poza mostkiem, altaną z pawiami jeden z najbardziej charakterystycznych punktów parku w samym centrum Lublina.

Nie zachęcamy do niszczenia murów, ale wiersz jaki przeczytać można na murze ma swój urok. W Lublinie znaleźć można ściany poświęcone wyłącznie sztuce ulicznej, a ta w naszym mieście potrafi zaskakiwać.

Lubicie spacery? Zachęcamy Was do korzystania ze słonecznych dni i skierowania swoich kroków w poszukiwaniu złotej jesieni. Barwne drzewa z pewnością umilą romantyczne chwile.

Wyślij zdjęcie!

Na ESKA INFO Lublin mogą pojawić się też Wasze zdjęcia! Jesteście na czasie z informacjami i wydarzeniami dziejącymi się w Lublinie? Lubicie fotografować? Wasze zdjęcie może pojawić się w portalu ESKA INFO Lublin!

Zdjęcia, filmy i informacje możecie wysyłać na maila: lublin.eskainfo@grupazpr.pl lub wiadomościami na FacebookuDla najaktywniejszych Czytelników pod koniec każdego miesiąca mamy przygotowane nagrody.