Potrącił pieszego. 60-latek nie żyje. Dramat na DK 76 w Lubelskiem

2021-11-26 17:58
Potrącił pieszego. 60-latek nie żyje. Dramat na DK 76 w Lubelskiem
Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Potrącił pieszego. 60-latek nie żyje. Dramat na DK 76 w Lubelskiem

Kierowca audi potrącił pieszego! 60-letni mężczyzna zmarł w szpitalu, lekarzom nie udało się go uratować. Dramat na drodze krajowej nr 76 w Lubelskiem. Trasa jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Tragiczny finał wypadku w miejscowości Sięciaszka Pierwsza (pow. łukowski) w Lubelskiem.

Dramatyczny i tragiczny w skutkach wypadek drogowy w miejscowości Sięciaszka Pierwsza (pow. łukowski) w Lubelskiem. Droga krajowa nr 76 jest w tym miejscu zablokowana, a utrudnienia dla kierowców mogą potrwać nawet kilka godzin. Wszystko po potrąceniu pieszego przez kierowcę audi. Co tam się stało?!

Policja kieruje ruch objazdem po śmiertelnym wypadku na drodze krajowej nr 76, do którego doszło w piątek wieczorem w miejscowości Sięciaszka Pierwsza (pow. łukowski) na Lubelszczyźnie – informuje Polska Agencja Prasowa.

Super Raport 26.11 (Goście: Stefan Niesiołowski - były wicemarszałek Sejmu, Joanna Senyszyn - Lewica) Sedno Sprawy: Paweł Kukiz

Do tragedii doszło w piątek ok. godz. 16.25. – 46-letni kierowca audi, w obszarze zabudowanym, poza przejściem dla pieszych potrącił 60-latka – informuje sierż. szt. Maciej Zdunek z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, cytowany przez PAP.

– Nieprzytomny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Łukowie, lecz tam w wyniku obrażeń zmarł – podał policjant. Dodał, że kierowca był trzeźwy. DK 76 jest zablokowana. Policja kieruje ruchem objazdem ulicą Wspólną w Sięciaszce Pierwszej.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE