Broń

i

Autor: Senivpetro / Freepik

Groza

Pościg ulicami Lublina. Kierowca rzucił się na policjantów z maczetą! Padły strzały

2023-08-20 18:35

Użyciem broni przez policjanta zakończył się pościg za kierowcą, który w Lublinie nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Oddanie strzałów ostrzegawczych było konieczne, ponieważ krewki szofer po opuszczeniu pojazdu rzucił się na mundurowych z maczetą. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W samochodzie mężczyzny znaleziono narkotyki.

Pościg ulicami Lublina. Kierowca rzucił się z maczetą na policjantów! Padły strzały 

W niedzielę, 20 sierpnia na ulicach Lublina rozegrały się sceny jak z filmu gangsterskiego. Jak podaje PAP, w rejonie ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie jeden z samochodów nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Pościg zakończył się w Kalinówce. Tam doszło do groźnego zajścia. Kierowca wysiadł ze swojego pojazdu i rzucił się z maczetą na policjantów. Jeden z mundurowych oddał strzały ostrzegawcze. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mężczyzna został zatrzymany, a w jego samochodzie znaleziono narkotyki.

Pościg zakończył się w Kalinówce, gdy kierowca wjechał w pole, a następnie rzucił się na policjantów z maczetą. Jeden z funkcjonariuszy oddał strzały ostrzegawcze. Mężczyzna zaczął jeszcze uciekać, ale został zatrzymany - przekazała PAP kom. Anna Kamola z zespołu prasowego lubelskiej policji.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Wypadek na Południowej Obwodnicy Warszawy