Polska-Włochy 1:1. Padł rekord frekwencji na Arenie Lublin! [GALERIA]

2019-04-06 13:00

Ponad 7 tys. osób zgromadził wczorajszy (5.04) mecz towarzyski kobiecych reprezentacji Polski i Włoch na Arenie Lublin. Polki zremisowały z Włoszkami 1:1. Był to historyczny, bo pierwszy mecz naszej kobiecej reprezentacji na lubelskim stadionie.

Organizatorzy już na długo przed dniem meczu spodziewali się bardzo dużej frekwencji. Wskazywało na to tempo rozchodzenia się biletów. I faktycznie, w dniu meczu na trybunach stawiło się dokładnie 7205 osób! To rekord na domowym występie kobiecej reprezentacji Polski!

Prowadzenie jako pierwsze w meczu osiągnęły włoszki. W 26. minucie, z rzutu wolnego, piękne trafienie zaliczyła Valentina Cernoia. Polki nie dały czekać rywalkom długo na odpowiedź. Już w 28. minucie, na listę strzelców wpisała się Ewa Pajor, która po wrzuceniu piłki w pole karne i po chwilowym zamieszaniu, umieściła futbolówkę w bramce przeciwniczek.

>>> Zastrzelił z wiatrówki koty sąsiada! "Twierdził, że nie chciał ich zabić"

Zobacz naszą galerię z meczu Polska – Włochy!