Tęcza nad Lublinem pojawiła się niedzielnym popołudniem

i

Autor: Krzysztof Radzki, facebook.com/CrissArt.Photography Tęcza nad Lublinem pojawiła się niedzielnym popołudniem

Po burzy zawsze wychodzi słońce

2015-09-07 12:27

Poniedziałek jest wyjątkowo ciężkim dniem dla wszystkich lublinian. Deszczowy poranek nie daje entuzjazmu. My mamy na to sposób. Sami zobaczcie.

Zdjęcie tęczy nad Areną Lublin dostaliśmy od Krzyśka. Zostało zrobione w czasie niedzielnego meczu KS Lublinianka z Polonią Przemyśl. To sportowe spotkanie najlepiej odwzorowuje zmienność. Mecz rozpoczął się z piękną pogodą, później zaczęło padać, ale razem z bramką strzeloną przez lubelską drużynę na niebie pokazała się wielka tęcza.

Opadów deszczu dziś w Lublinie można spodziewać się przez cały dzień. Niekorzystny także biomet. Na termometrach maksymalnie pojawi się dziś jedynie 12 stopni Celcjusza.

Pogoda w Lublinie na najbliższe dni

To będzie chłodny tydzień. Do czwartku spodziewać możemy się całodziennych lub przelotnych opadów deszczu. Możliwe są również burze nad Lubelszczyzną. Termometry pokażą od 12 do 17 stopni Celcjusza. Słońce zza chmur zacznie wyglądać dopiero w piątek. Zaczynamy odliczać dni do weekendu. Z każdym będzie najprawdopodobniej cieplej.

Podczas opadów deszczu, a nawet po nich można zrobić fantastyczne zdjęcia. Chcecie pokazać swoje dzieła? Czekamy na nie! Fotografie wysyłajcie na lublin.eskainfo@grupazpr.pl