Nowy pociąg będzie jeździł od 13 grudnia

i

Autor: fanpage PKP Intercity Nowy pociąg będzie jeździł od 13 grudnia

PKP Lublin: Nazwij pociąg do stolicy

2015-10-04 17:06

Będzie kursował od grudnia. Już teraz szuka imienia. Nowy pociąg będzie jeździł z Lublina do Warszawy. Sprawdź propozycje.

Na facebookowym profilu PKP Intercity trwa akcja nazwania nowego pociągu. Wśród propozycji są trzy nazwy: Bystrzyca, Kalina i Czwartek. Wszystkie wyjątkowo charakterystyczne dla miasta. Dwie z nich to nazwy dzielnic, trzecią jest największa rzeka przepływająca przez Lublin.

- Pomóżcie nam wybrać fajną nazwę pociągu – apeluje Zuzanna Szopowska, rzecznik PKP Intercity. Nowy pociąg PesaDART po raz pierwszy z Lublina do Warszawy pojedzie za dwa miesiące – 13 grudnia.

PKP szuka także nazw dla pociągów jeżdżących do Warszawy z: Łodzi, Białegostoku, Bydgoszczy czy Olsztyna, Gdynia – Wrocław, Katowice – Poznań, Wrocław – Gdynia.

Na czele głosowania na lubelską nazwę jest obecnie Bystrzyca, która ma ponad 2100 głosów. Głosowanie kończy się 6 października o 15.00.

Uwaga! Dodajemy kolejne pociągi do naszego wydarzenia „Pomóż nam wybrać nazwy pociągów”! :)Otrzymujemy od Was wiele...Posted by PKP Intercity. Pociąg do podróży on 2 października 2015
Głosowanie na imię dla lubelskiego pociągu kończy się 6 października

i

Autor: fanpage PKP Intercity Głosowanie na imię dla lubelskiego pociągu kończy się 6 października